Facebook Google+ Twitter

Rodzinne spotkanie przy książce w Tarnowskich Górach

Co rodzina z dziećmi może robić w niedzielę? Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Lubosza w Tarnowskich górach zapewnia rozrywkę i organizuje kolejne rodzinne czytanie z gościem specjalnym!

11 czerwca 2017r. o godz. 16.00 biblioteka w Tarnowskich górach chcę zachęcić rodziny do wspólnego czytania ze swoimi pociechami. Jest to już kolejna edycja tego typu imprezy i cieszy się coraz to większą popularnością. Impreza odbywa się w ramach programu „Postaw na rodzinę”

Dział dla dzieci i młodzieży oferuje liczne lektury oraz inne ciekawe książki, które będą czekały na ludzi młodych przede wszystkim. Po niedzielnym obiedzie, można udać się na ulicę Zamkową 5, aby jak najlepiej wykorzystać piękną pogodę, która ma towarzyszyć niedzielnemu popołudniu, event odbędzie się w ogrodach czytelni. Miejmy nadzieję, że w tej, jak i w wiosennej edycji frekwencja będzie duża, jednak nie ma się, czym, martwić miejsca starczy dla każdego.

Jednak na tym nie koniec atrakcji, ponieważ jak zawsze, biblioteka zaprosiła gościa specjalnego, Masmika Haba jest autorką bajki o przygodach pchełki i smoczycy. Jak mówi autorka: „Kraina Fantazji nie jest pozbawiona trosk i problemów. Istoty zamieszkujące ją, podobnie jak my potrzebują uczucia miłości i akceptacji. Tytułowa Pchełka stara się odpowiedzieć na te potrzeby. Jej dewizą jest myśl: "Jedną z najpiękniejszych rzeczy w świecie jest to, iż pod najbrzydszą skórą smoka kryje się dusza czysta jak śnieg". Ważne jest tylko, byśmy to w sobie odkryli". Możliwość poznania autorki tak dobrej bajki jeszcze bardziej zachęca do odwiedzenia miejsca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.