Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2656 miejsce

Rodzinnie z zespołem Pectus – „Kolędy przy kominie“

Jest takie miejsce na mapie Polski, w którym świąteczny klimat można było odczuć nawet o wiele wcześniej, niż w supermarketach.

Mowa o Bogoniowicach, małym mieście w województwie małopolskim, rodzinnych stronach Braci Szczepanik z zespołu Pectus. To tam, w starym, klimatycznym domu z duszą, powstała świąteczna płyta „Kolędy przy kominie“.

Na składance, która miała premierę 25 listopada, można znaleźć 12 klimatycznych piosenek świątecznych. 10 znanych i najbardziej lubianych w Polsce kolęd oraz dwie autorskie piosenki świąteczne z repertuaru zespołu. Pierwsza – wszystkim znana „Jedna z pierwszych gwiazd“. Oraz druga, powstała na potrzeby płyty i odnosi się także do jej tytułu, wymijając jedno słowo – „Przy kominie“.

W nagraniach udział wzięli muzycy z zespołu ludowego Pogórzanie. Dzięki ich udziałowi w realizacji płyty, wszystkie utwory nabrały jeszcze bardziej odświętnego charakteru. A Szymon Chyc-Magdzin z zaprzyjaźnionego zespołu Future Folk, po mistrzowsku przygrywając na skrzypcach, przypomina nam góralskie klimaty.
Bracia Szczepanik/Pectus / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
"Kolędy przy kominie" już w sklepach!
W ramach promocji płyty odbędzie się świąteczno – noworoczna trasa koncertowa Pectus. Każdy, nawet najbardziej odległy zakątek Polski poczuje niezwykły klimat kolęd śpiewanych przy kominie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.