Facebook Google+ Twitter

Rok 2013 w Wiadomościach24. Czas na podsumowanie i plany na 2014!

„Dzień z VIP-em”, "Książka za recenzję", "Bilet za recenzję”, konkurs Dziennikarz Obywatelski Roku - to zaledwie kilka akcji, które dobrze znacie z Wiadomości24.pl. Towarzyszyły nam w 2013 roku obok wielu innych, zarówno nowych, jak i już wpisanych na trwale w nasz kalendarz. 31 grudnia to idealny moment na podsumowanie i plany na 2014 rok.

 / Fot. screenBy tradycji stało się zadość, po raz kolejny czynimy na koniec roku małe podsumowanie, dziękując Wam jednocześnie za współpracę przy realizacji wszystkich przedsięwzięć.

„Książka za recenzję” to „okręt flagowy” Wiadomości24 i najstarsza, obok konkursu DO Roku, cykliczna akcja prowadzona przez nasz serwis. Od kilku lat współpracujemy z największymi wydawnictwami, a każdego roku dołączają kolejne. Aktualnie są z nami: Znak, Świat książki, PWN, Czarne, Wydawnictwo Literackie, Czytelnik, Rebis, W.A.B., WAM, Dobra Literatura, WarBook, Fundacja Feminoteka, Bullet Books, superNowa, Nowa Proza, MAG, Biblioteka Akustyczna, Fox Publishing, Fabryka Snów, Bellona, Prószyński i S-ka, Słowo/Obraz terytoria, Iskry, Instytut Wydawniczy Latarnik, Pascal, Wydawnictwo Muza, Wydawnictwo Skrzat, Wydawnictwo Olesiejuk, Carta Blanca. To dzięki nim przekazaliśmy w tym roku naszym autorom blisko 270 książek za recenzję.

„Bilet za recenzję” także wpisał się na trwale w działania serwisu, bo akcję prowadzimy już cztery lata. Warszawskie teatry są bardzo hojne dla naszych czytelników. Dzięki nim mogliśmy Wam wręczyć ponad 200 biletów!
Prym w edukacji teatralnej wiedzie Teatr Dramatyczny, który na swoje sceny przekazał nam łącznie 90 biletów. W akcję włączyły się też: Teatr Wielki-Opera Narodowa (34 bilety), Teatr Capitol (34), Teatr Współczesny (30) oraz: Ateneum, Komedia, Studio Buffo, Teatr Żydowski, Kwadrat.

ENEMEF w kolejnym roku naszej współpracy przekazał użytkownikom W24 ponad 150 biletów na maratony filmowe w różnych miastach Polski.

Akredytacje w roku 2013 pomogliśmy uzyskać na około 150 różnego rodzaju wydarzeń i imprez. Nasi autorzy byli m.in. na meczach Legii w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz Lidze Europy, meczach piłkarskiej Ekstraklasy oraz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Relacjonowali też dla Was duże imprezy rozrywkowe, m. in. Open'er, Coke Live Music Festival i wiele, wiele innych.

Wśród wielu akcji, które pojawiły się na łamach naszego serwisu, koniecznie trzeba też przypomnieć:

- Konkurs Dziennikarz Obywatelski Roku, edycja 6., w której głosami Kapituły zwyciężył Krzysztof Hoffmann.
- Dzień z VIP-em - w ramach którego w naszej redakcji gościliśmy: Jarosława Kuźniara, Adama Wajraka, Tomasza Tomaszewskiego, Przemysława Rudzkiego.
- Konkurs "Ptaki w moim obiektywie", organizowany wraz z OTOP, na który napłynęło około 300 zdjęć!
- Konkurs Wiosna w twoim mieście, organizowany z naszym partnerem Admotion.
- Konkurs Europa na wakacje, organizowany wspólnie z ArtTravel.
- Znani - nam nieznani
- Student w wielkim mieście, edycja piąta.
- Praktyki studenckie
prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku, zarówno stacjonarne w redakcji (l.ras@polskapresse.pl), jak i online (r.gdak@polskapresse.pl). Zapraszamy!

A w 2014...

...szykujemy kilka niespodzianek. O konkursie DO Roku napiszemy już wkrótce. Będziemy mieć też kilka nowych inicjatyw konkursowych, głównie dla miłośników fotografii. Na początek jednak całkowicie nowe przedsięwzięcie: Wiadomości24 w druku!

Od pewnego czasu przygotowujemy się do wydania gazety; dziś możemy już uchylić rąbka tajemnicy, że wkrótce pojawi się bezpłatny, pierwszy numer Wiadomosci24, a w nim oczywiście Wasze teksty i zdjęcia. Naturalnie będzie to jedynie ułamek działalności autorów W24, ale jakże symboliczny. Obiecujemy, że do każdego autora, którego materiał pojawi się w gazecie, trafi jej egzemplarz. Więcej na ten temat już niebawem.

Teraz, dziękując Wam za 2013 na W24, pozostaje nam tylko życzyć udanego wieczoru sylwestrowego, a po nim wspaniałego 2014 roku! Najlepiej z naszym serwisem!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Podsumowanie i plany ?
czyli autorski rachunek "sumienia" oraz obietnice noworoczne.
Poza redakcyjnymi mało takowych.... więc i ja się ie odważę, a może powinnam zacząć? ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najlepszego dla redakcji 24 i równie udanego nowego roku wszystkim autorom serwisu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Życzę czytelnikom, użytkownikom oraz redakcji serwisu, aby przyszły czas był bardziej przyjazny od poprzedniego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Redakcji i niegdysiejszym Redaktorom oraz aspirującym do tego nieosiągalnego od 10. stycznia 20`3 r. miana życzę wszelkiej pomyślności.
Mam nadzieję, że będzie to rok poniekąd bezsmoleński i że nie będzie genderowy... :)
Do siego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do Siego Roku :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomyślności w Nowym Roku! Spełnienia ambitnych zamiarów, które bardzo cieszą jako przejaw rozwoju W24. Wszystkim moc serdeczności!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkim, bez wyjątku, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przez śnieżyce przez zamiecie , poprzez wiele gór i mórz idzie Nowy Rok po świecie do nas także przyjdzie już ...
Życzę Rodzinie Wiadomości 24 aby rok 2014 przyniósł dni pełne radości, twórczości i uśmiechu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2014 dla autorów i czytelników, a Sylwestra chyba spędzę na You Tube i Wiadomościach24.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A podobno drukowane media są na wyginięciu, a pomysł z drukowaną wersją bardzo dobry, można zdobyć wielu nowych czytelników i jakby nie mówić prasa w druku jest to pewien sentyment.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.