Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6437 miejsce

Rok od odejścia z Wiadomości24.pl. Co teraz robię

29 grudnia 2014 roku pożegnałem się z tym portalem. Chciałem napisać co się zmieniło i co teraz robię

 / Fot. Fot. Magdalena JatrzębskaMinął już rok i prawie cały miesiąc stycznia od kiedy nie ma mnie na tym portalu. Odszedłem stąd bo chciałem robić coś na własny rachunek, więc założyłem portal dla siebie, żeby nie martwić się o zgodę na reklamowanie imprez. Zostałem redaktorem naczelnym tego portalu i jednak prowadziłem go przez rok sam czasem ktoś pomagał. Nie było to łatwe zadanie, ale ze względu na rok darmowej domeny utrzymałem go. Po roku wiedząc że nie jest łatwo utrzymać portalu zastanawiałem się czy zapłacić za domenę i dalej go trzymać. Jednak po głębszym zastanowieniu stwierdziłem, że jednak warto zapłacić bo lubię fotografować i zawsze będą jakieś ciekawe zdjęcia. Dla niektórych mógł wydawać się to blog, więc pozmieniałem działy dałem wywiady, polecam muzykę i dwie młode dziewczyny chcą ze mną współpracować, więc czasem też coś dają.
Wracając do tematu zastanowienia się czy zapłacić za domenę czy nie i przy długim zastanawianiu się stwierdziłem, że może trzeba by się zając czymś innym co oprócz satysfakcji przyniesie mi to w przyszłości pieniądze bo nie odrazu Kraków zbudowano.
Po namyśle stwierdziłem, że jednak dzięki temu portalowi jak i swojemu ludzie mnie lubią i trochę znajomości się nawiązało, również poza działalnością portalu, więc pomyślałem, że warto spróbować czegoś innego nowego co jest trudniejsze i bardziej wymagające oraz, że nie wolno siedzieć tylko trzeba coś robić i oto tym sposobem po ogłoszeniu na portalu zostałem w połowie grudnia 2015 roku menagerem częstochowskiego rockowego zespołu The Neverender, ale zanim zespół podjął ze mną współpracę chciał wiedzieć co im mogę zaoferować jako młody menager nieznany w środowisku muzycznym. Długo siedzieliśmy i rozmawialiśmy na ten temat z przedstawicielem zespołu, ale potem pojechałem na próbę posłuchałem jak grają i stwierdziłem, że podoba mi się ich granie i śpiewanie. Zespół również dowiedział się co mam w planach i co ja oczekuje od nich bo współpraca polega na obopólnej korzyści. Pierwszą taką próbą był konkurs jazzowy, chociaż oni grają rocka, więc nie bardzo chcieli, ale pojechali na zaproszenie mojego dobrego znajomego i nie żałowali bo dostali wyróżnienie oraz jakąś małą gratyfikację finansową.
Ja zastanawiam się co tu dalej robić bo jednak bycie menagerem nie jest takie proste, a trzeba coś załatwić zespołowi, więc zacząłem pisać do tv lokalnej jak i do tv komercyjnej. Moja upartość i cierpliwość się opłaciła bo w lutym The Neverender wystąpi w telewizji Katowice.
Podsumowując temat. Odejście z Wiadomości24.pl wyszło mi na dobre chociaż i tak się denerwuje prowadząc portal czy załatwiając coś zespołowi nie jest łatwo, ale nie ma rzeczy niemożliwych bo da się. Trzeba nie być nachalnym tylko cierpliwym ale zarazem upartym, żeby to wychodziło i żeby człowiek lubił to co robił.
Tutaj przez pięć lat dużo się nauczyłem nawet po nieprzychylnych komentarzach, ale odejście z portalu rozwinęło mi skrzydła i nie żałuje, że odszedłem, ale nie żałuje też że tutaj byłem. The Neverender / Fot. materiały zespołu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

również gratuluję i życzę powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu nie chce robić reklamy jako takiej zawsze mogę na PW jak chcesz

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję ! Damianie ! Niech się wiedzie dalej, wielu sukcesów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak, gratuluję i życzę powodzenia. Do odważnych świat należy. to na pewno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damian zapomniałeś podać link do Twojego portalu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.