Facebook Google+ Twitter

Rok po katastrofie. Emocje nie gasną

10 kwietnia 2010 roku każdy pamięta inaczej. Jedni byli w szkole, inni na targach, inni zaś mówili sobie sakramentalne tak. Jednak łączy nas jedno: ostatni lot rządowego TU-154. Dziś rok po tragedii emocje nie gasną.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Od samego rana mieszkańcy Polski chcieli oddać hołd wszystkim którzy zginęli w katastrofie. Fot. Mateusz Max Maksiak
Od samego rana mieszkańcy Polski chcieli oddać hołd wszystkim którzy zginęli w katastrofie. Fot. Mateusz Max Maksiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

as
 • as
 • 10.10.2011 18:58

,

studenci plotkują i się śmieją - w końcu ktoś z (rp) będzie REPREZENTOWAŁ pseudo-media?- i zapraszanych do TV KOLESI i KOLEŻANKI ? CYRK i błazenada zatacza w mediach coraz większy krąg.Czy prawdziwe wiadomośći i fakty w niektórych mediach zastąpią:plotki,przekręty,mataczenie, ... , dezinformację, kłamstwa, popierają KORUPCJĘ w sejmie,PRZEKUPSTWO stołkami, ..., ? Wygrana Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych to ponury zwiastun. Czekają nas kolejne cztery stracone lata - uważa publicystka Rutkowska- zwycięstwo PO oznacza, iż nie zmieni się kierunek i modus operandi polskiej polityki, który - jej zdaniem - jest nastawiony na destrukcję państwa i wspólnoty narodowej oraz "degradowanie potencjału, jakim wciąż jeszcze dysponujemy". "Czeka nas nieuchronna destrukcja państwa". Platforma Obywatelska nie ma już alibi - pisze Sztabińska - w osiem lat można kraj zmienić i naprawić, można też pogrążyć. - zależy, czy za cztery lata będziemy Tuska szanować, czy nie.- Nie będzie już mógł za SWOJE NIERÓBSTWO i USTAWY NIEKONTYTUCYJNE obarczać J.KACZYŃSKIEGO, PIS i pozostałą opozycję przy ciągłym poparciu niektórych mediów i akceptowaniu NIERÓBSTWA (NIE)rządu. WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS - to WIELKA PRZEGRANA KOŚCIOŁA (niektórych hierarchów i księży-sowy czy dzięcioły?). Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami. -NIERÓBSTWO,niekonstytucyjne ustawy,ZADŁUŻENIE POLSKI o KOLEJNE 400 mld.zł DŁUGU w ciągu 4lat(podwojenie go),kradzież przyszłych emerytur z OFE (prezydent przegrał 2 rozprawę w sądzie...), afery , ... - brak pomysłów na poprawienie UBÓSTWA NAJBIEDNIEJSZYCH(80% społeczeństwa), ... , - prowadzą POLSKĘ do WIĘKSZEJ ZAGŁADY niż GRECJA.,ale o tym przekonają się POLACY za kilka lat,że byli oszukiwani przez premiera o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI.


,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyprodukowali wiele falsyfikatów w miejsce "krzyża smoleńskiego" i dumni są z nich - podobnie jak biblijny lud ze swojego cielca. Szkoda, że zapomnieli, iż ów lud za to sprzeniewierzenie został ukarany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy ktoś zrobił fotoreportaż spod "krzyża smoleńskiego", który teraz stoi osamotniony w kościele? Już nie jest potrzebny "obrońcom"?

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 10.04.2011 22:17

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
prokurator
 • prokurator
 • 10.04.2011 20:34

a więc to ty levy.
ty jesteś tym dyżurnym fałszerzem z PO. słyszałem, czytałem a teraz to się potwierdza

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 10.04.2011 20:27

Bez przesady, nie jednemu psu na imię Burek :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
prokurator
 • prokurator
 • 10.04.2011 19:53

czy ty wiesz fałszerzu ukrywający się pod "Jarosław Kaczyński Dzisiaj 19:00", że popełniasz przestępstwo? zagrożone karą do 2 lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jarosław Kaczyński
 • Jarosław Kaczyński
 • 10.04.2011 19:00

Dlaczego bez wyrazu, Siwiński? Czy Pan nie jest czasem zdrajcą narodu? Zdjęcia są świetne reportażowo, oddają nastrój ulicy w tym doniosłym, choć tragicznym dniu. Gratulacje dla MMM.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie gasną emocje bo są celowo podgrzewane - jesienne wybory się zbliżają

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak przebiega spokojnie?
to albo wzbudza emocje jak piszesz w zajawce, albo spokojnie jak podpisujesz pod zdjęciem.
Mateusz słuchałeś co skandują ludzie? Zadziwia łatwość manipulacji tłumem. Naprawdę wystarczy kilku oszołomów,żeby wszyscy skandowali jak papugi to samo?

Ja mam już dość tragedii, rocznicy i chorego pojęcia patriotyzmu.Coś się ludziom chyba naprawdę pomieszało w pojęciach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.