Facebook Google+ Twitter

Roksana przyszła godzinę przed czasem

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2007-05-17 09:11

Roksana Supeł, pechowa łódzka maturzystka, która nie została wpuszczona 4 maja na pisemną maturę z języka polskiego, bo spóźniła się do szkoły o 2 minuty, na wczorajszy ustny egzamin z polskiego przyszła godzinę przed czasem. Zdała.

Roksana, nauczona przykrym doświadczeniem, na wczorajszy egzamin przybyła godzinę przed czasem. / Fot. Dziennik ŁódzkiRoksana stała się chyba najbardziej znaną maturzystką w Polsce. Kiedy opisaliśmy jej perypetie z pierwszym egzaminem, zainteresowały się nią również inne media, w tym ogólnopolskie. W końcu dowiedział się o niej minister edukacji. Jak pisaliśmy wczoraj, Roman Giertych zwrócił się z prośbą do Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi o umożliwienie Roksanie pisania egzaminu, na który nie została wpuszczona, w czerwcu.

- Wciąż zastanawiamy się, jaką podjąć decyzję - mówi Janina Skibicka, dyrektor OKE. - Sprawa jest bardzo skomplikowana.

Decyzja ma zapaść w ciągu tygodnia, ale być może już dziś. Jeśli OKE przychyli się do prośby ministra, Roksana będzie pisać egzamin 4 czerwca.

Wczoraj była bardzo zdenerwowana.

- Boję się reakcji nauczycieli i dyrekcji. Nie byłam jeszcze w szkole od kiedy ukazał się pierwszy artykuł w prasie - mówiła przed wejściem na egzamin.

Stres dziewczyny potęgowali dziennikarze, którzy czatowali na nią przed drzwiami szkoły. Na szczęście wszystko poszło dobrze.
(amo) - Express Ilustrowany


ZOBACZ TAKŻE:
Historia maturalnego pecha Roksany

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.