Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26327 miejsce

Roksanka Kurrek

Roksanka ma 2 latka. Cierpi na zespół wad wrodzonych z podejrzeniem wad układu kostnego obręczy barkowej i odcinka szyjnego kręgosłupa, z podejrzeniem zespół Sprengela, cechami dysmorfii twarzy. Dziecko cierpi również na inne schorzenia.

Roksana Kurrek / Fot. grafika- Beata TraciakRoksana Kurrek / Fot. grafika- Beata TraciakRoksana znajduje się pod stałą opieką specjalistycznych poradni. Dziecko ma małą żuchwę, wrodzone stopy piętowo-koślawe, ograniczenie odwodzenia stawów biodrowych, wadę wrodzoną serca pod postacią VSD, laryngomalację.

Najważniejszą rzeczą na dzień dzisiejszy, jest systematyczne korzystanie z poradni specjalistycznych i stałe monitorowanie zdrowia dziecka. Przyjaciele Roksany Kurrek wyszli z inicjatywą pomocy rodzinie.Przesyłam wszystkie informacje dotyczące stanu zdrowia dziewczynki i możliwości leczenia. Jedynie dla osób zainteresowanych losem dziecka.

http://roksankakurrek.bloog.pl/?_ticrsn=5&ticaid=6a3a0
http://www.fundacjanowe.org/?usmiech-roksany,61
http://www.podaruj-zycie.eu.org/forum/index.php/board,107.0.html
http://www.monikapyrek.com/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 26.05.2010 09:55

RÓWNIEŻ I JA PODZIWIAM...POMAGASZ BEATKO CIEŻKO CHORYM I NIEPEŁNOSPRAWNYM DZIECIOM,SAMA TEJ POMOCY I TY POTRZEBUJESZ.WROTA NIEBIOS DO TAKICH OSÓB BEATKO JAK TY SĄ JUŻ OTWARTE.NIECH BÓG MA CIEBIE W OPIECE!!!JESTEŚ KOCHANA!NO I JAK JUŻ WSPOMNIAŁAM GDZIEŚ TAM...JESTEŚ WIELKA BEATKO!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję, te dzieciaki są wspaniałe;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 25.05.2010 19:45

Dla autorki za upór i konsekwencje w propagowaniu jakże potrzebnych akcji 5*****:) Naprawdę podziwiam poświęcenie i zaangażowanie z jakim to czynisz:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.