Facebook Google+ Twitter

Rola sportu w serwisie Wiadomości24.pl

Współautorzy: Livia Kolan

Tylko on budzi tak ogromne emocje: rodzi pasję, pozwala ludziom przekraczać granice swoich możliwości, bić kolejne rekordy, porywa miliony... Sport - bo o nim mowa - jest dla wielu z nas ważnym elementem życia. W naszym serwisie jest wielu pasjonatów zajmujących się tematyką sportową. Tylko jaką rolę pełnią informacje sportowe w Wiadomościach24.pl?

Do napisania tego tekstu skłonił nas fakt braku kategorii "Sport" w konkursie na Blogera Roku. Uzasadnienie? Niewiele zgłoszeń. Tu jednak nasuwa się pytanie: jak „sportowi“ blogerzy mają zgłaszać się do konkursu, skoro nie przewidziano w nim ich kategorii? Razem z Livią uważamy, że jest to spore niedopatrzenie organizatorów konkursu na Blogera Roku. Chcielibyśmy, abyście Wy - Autorzy, Czytelnicy Wiadomości24.pl - wypowiedzieli się w tej kwestii: czy sport jako kategoria zasługuje na to, aby zostać uwzględnionym w przyszłorocznej edycji plebiscytu? W internecie pełno jest ciekawych blogów o tematyce sportowej, które z pewnością mogły by urozmaicić konkurs.

Przy okazji, gdy rozpoczynamy dyskusję o sporcie, chcielibyśmy abyście ocenili pracę "redakcji sportowej W24". Czy traktujecie W24 jako jedno ze źródeł informacji o sporcie? Czy uważacie, że zamieszczane informacje są ciekawe? Czy jest ich według Was za mało/za dużo? Jakich newsów według Was brakuje? Czy teksty o tematyce sportowej powinny startować do Nagrody Tygodnia, czy powinna powstać osobna kategoria, w której będą one oceniane?

Na koniec, chcielibyśmy Was również zachęcić do opisywania wydarzeń sportowych z Waszego podwórka. Wiele imprez nie jest szerzej opisywanych w internecie, to jest Wasza szansa! Kontaktujcie się z lokalnymi klubami - na pewno będą zainteresowane współpracą (nie powinno być problemów z akredytacjami czy zdobywaniem informacji). Wielu internautów szuka w sieci opisów lokalnych wydarzeń sportowych - dobrze by było gdyby znaleźli je w naszym serwisie i regularnie tu zaglądali.

Mamy nadzieję, że powyższy tekst potraktujecie jako wstęp do szerszej dyskusji na temat roli sportu w Wiadomościach24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Szymon Sroka
  • Szymon Sroka
  • 11.01.2011 13:06

Popieram artykuł ja pisze o Sporcie i zdrowym trybie życia w zupełności zachęcam na mojego bloga i do uprawiania sportu:)
-------
http://sprawdzsporttozdrowie.blogspot.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jestem fanem badmintona, dyscypliny olimpijskiej, w programie olimpijskim od 1985 r, jako pokazowa dyscyplina w Seoulu na IO 1988 r, a w programie Igrzysk od 1992 r w Barcelonie. Aktualnie badminton odnosi sukcesy: w DME Warszawa 2010 drużyna mężczyzn zdobyła srebrny medal przegrywając z zespołem Danii 3:0. Jest to największy sukces polskiego badmintona od 1977 r to jest od powstania Polskiego Związku Badmintona.Uważam, że ta dyscyplina powinna być promowana, jako świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, gdyż jako rodzinne sportowanie jest wręcz zalecana szczególnie dla kobiet pragnących zgubić po zimie kilka kilogramów. Poza tym w sklepach sportowych dostępny jest sprzęt do gry w badmintona w przystępnych cenach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście sportu w W24 nigdy za dużo.
Ja jeszcze zwrócę uwagę na brak kategorii "Piłka ręczna" w której mamy sporo wartościowych materiałów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W pełni popieram, odnośnie kategorii "sport".
Ja oczywiście czytam też inne strony o sporcie, chociaż na w24 nie opuszczam żadnego tekstu sportowego. Oczywiście nie można tutaj znaleźć wszystkiego, dlatego sięgam do innych serwisów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariusz, nie chcemy zrobić z Wadomości24 serwisu Sport24. Chcemy tylko zwrócić uwagę na pewne sprawy związane z tym działem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Owszem, ale zauważ, że jest on ważnym elementem każdego serwisu informacyjnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie każdego kręci sport.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Za mało sportu na W24 :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram. Sport jest niedoceniany choć nie tylko on budzi tak ogromne emocje. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.