Facebook Google+ Twitter

"Rolling Stone" rozwścieczył czytelników Bieberem

Kultowy magazyn "Rolling Stone" rozwścieczył czytelników swoją ostatnią okładką, na której znalazł się nastoletni gwiazdor muzyki pop - Justin Bieber. "Bieber na okładce, to jakiś żart?" - oburzają się.

 / Fot. Okładka Rolling StoneOd końca lat 60., kiedy to założono magazyn muzyczny "Rolling Stone", na jego okładce pojawiali się głównie tacy artyści jak: John Lennon, Janis Joplin, Jim Morison, Jimi Hendrix czy Eric Clapton. Czasopismo szybko stało się kultowe i przez lata poświęcone było głównie muzyce rockowej. Jednak kilka lat temu "Rolling Stone", w celu poszerzenia kręgu odbiorców i podążając za nowymi trendami, zaczął umieszczać na okładkach także zdjęcia gwiazd popu.

Ostatnia okładka zamieszczona na facebookowym profilu magazynu wywołała oburzenie fanów. "To jakiś pieprzony żart?", "Justin Bieber - serio?", "p...l się, Rolling Stone. P...l się", "smutny dzień w historii rock and rolla", "straciłam cały szacunek do was" - to tylko niektóre z komentarzy przytoczonych przez Interia.pl.

Czy Justin Bieber "pogrąży" magazyn?

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.