Facebook Google+ Twitter

Roman Giertych: misja Wildsteina się skończyła

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2006-08-30 09:43

Roman Giertych uważa, że misja Bronisława Wildsteina w telewizji publicznej dobiega końca, a jego odejście nastąpi w ciągu miesiąca. Sam Wildstein mówi, że jest wzruszony troskliwością wicepremiera, ale nic mu nie wiadomo, by miał odejść.

fot. MWMEDIA – Mam wrażenie, że jego misja, która jest bardzo trudna w jego przypadku, dobiega końca – powiedział Giertych na konferencji prasowej w Rzeszowie. Według niego, w najbliższych tygodniach powinno się dokonać oceny ostatnich działań w TVP.

Odnosząc się do wypowiedzi wicepremiera, Wildstein powiedział we wtorek dziennikarzom, że wzrusza go troskliwość Giertycha.

– W ogóle troskliwość sfer rządowych powoduje, że jestem w stanie nieustannego wzruszenia. Obawiam się, co dalej ze mną będzie, jak tak dalej będę się wzruszał- dodał.

Giertych nie jest pierwszym politykiem, który otwarcie mówi o dymisji Wildsteina. Wcześniej dymisji prezesa TVP domagał się wicepremier Andrzej Lepper. Pod koniec lipca Rada Nadzorcza TVP głosowała wniosek o odwołanie Wildsteina, nie uzyskał on jednak większości. Wniosek o odwołanie prezesa złożyli wówczas członkowie rady rekomendowani przez LPR.

(ta/pap) - Dziennik Zachodni

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 04.09.2006 09:46

Najlepszą obroną jest atak. Zastanawiające, ile energii w zniszczenie adwersarza wkłada osoba będąca pod silną presją mediów, które tylko odzwierciedlają stan ducha obywateli Rzeczpospolitej. Nie chcę atakować ministra ani bronićprezesa, bo to dla mnie za wysokie progi. Moim skromnym zdaniem każdy mężczyzna, oabj to przecież chłopy na schwał, powinien mieć szanse wykazania się realizacją swoich zamierzeń. Do tej pory trwał sezon złotoustych próżniaków, którzy obiecując markowali pracę, a kto udaje, to po prostu nas okrada ze wspólnych, społecznych pieniędzy. Życzyłbym sobie mniej słów, a więcej faktów. Tyle. Wszystkim uczciwym wybrańcom Narodu życzę powodzenia w realizacji swojej misji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.