Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17468 miejsce

Roman Giertych nie otrzymał promocji do następnej klasy

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2006-06-23 19:58

”Pały” ze wszystkich przedmiotów otrzymał od Platformy Obywatelskiej Roman Giertych jako minister edukacji. Wicepremier dostał od posłów PO cenzurkę.

APPNa ministra Giertycha czekało jednak jeszcze kilka innych, niemiłych niespodzianek. Na ręce prezydenta, premiera i jego samego nauczyciele przekazali protest w sprawie odwołania szefa Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Na sobotę z kolei zaplanowano kolejną już manifestację pod gmachem resortu edukacji.

- Ze względu na brak osiągnięć proponujemy przeniesienie do innej szkoły, najlepiej zmianę zainteresowań. Jest wiele innych dziedzin, w których Roman Giertych może się spełnić. Edukacja do nich nie należy – uważa Krystyna Szumilas, odpowiedzialna w gabinecie cieni PO za edukację.

Na świadectwie Giertycha znalazły się takie przedmioty jak umiejętność rozwiązywania konfliktów, wola prowadzenia dialogu, czy chęć współpracy z Europą. Wszystkie – według PO – minister edukacji „oblał”.

To nie koniec problemów ministra Giertycha. Delegacja nauczycieli przekazała prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu list protestacyjny przeciwko odwołaniu Mirosława Sielatyckiego z funkcji dyrektora Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Dostał on wymówienie, ponieważ resort edukacji uznał, że CODN wydaje publikacje, zachęcające szkoły do spotkań z organizacjami homoseksualnymi. Chodziło o podręcznik „Kompas”. List podpisały 6203 osoby, w tym 1780 nauczycieli i 1361 uczniów. Dwie kopie protestu trafiły też do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz do Ministerstwa Edukacji.

MK

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Filemon
  • Filemon
  • 19.02.2012 12:39

Ty ciulu niemyty ty chyba sam klasy nie zdałeś!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Arnold Bułka
  • Arnold Bułka
  • 19.02.2012 12:36

Kurwa człowiek się cieszy że ten palant rzeczywiście był palantem a tu kurwa w takim sensie nie zdał co za hała kurwa mać!

Komentarz został ukrytyrozwiń

mówcie co chcecie, ale pan Roman Giertych jest przeciwnikiem przymusu przedszkolnego , w przeciwieństwie do Po, PISu, i SLD,
obalenie R.G. oznacza wprowadzenie przymusu przedszolknego, -robią to w imię wolności?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.