Facebook Google+ Twitter

Roman Kosecki pierwszym kandydatem na prezesa PZPN

Poseł Platformy Obywatelskiej, Roman Kosecki oświadczył na walnym zgromadzeniu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, iż zamierza ubiegać się o stanowisko szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Roman Kosecki / Fot. Sejmu Rzeczypospolitej PolskiejWybory na prezesa PZPN odbędą się 26 października i jak na razie nie znaliśmy żadnego oficjalnego kandydata. Roman Kosecki ogłosił swoją kandydaturę na posiedzeniu mazowieckiego związku - podaje wp.pl.

Przypomnijmy, że obecny poseł PO już podczas ostatnich wyborów złożył swoją kandydaturę na szefa związku, ale wtedy bardzo szybko się z niej wycofał z niewiadomych względów. Usprawiedliwiał się, iż w polskiej piłce nie jest potrzebny prezes należący do partii politycznej. Warto dodać, że jeszcze nie wiemy czy obecny prezes Grzegorz Lato będzie ubiegał się o reelekcję, bo pozostawił sobie czas na podjecie decyzji do 5 lipca.

Roman Kosecki po zakończeniu kariery sportowej zajął się polityką i szkoleniem młodzieży. Sprawował mandat posła z ramienia Platformy Obywatelskiej V i VI kadencji, a w 2011 roku został ponownie wybrany. Otworzył własną akademię piłkarską - MUKS Kosa-Konstancin. Zaczął działać w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Im więcej kandydatów, tym lepiej. PZPN będzie miał na kogo głosować...

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 30.06.2012 14:52

No to mamy kolejnego nieudacznika na stanowisko i niestety z deszczu pod rynnę kur....

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomeczek
  • tomeczek
  • 30.06.2012 13:00

No już lepszy z polityków Kosecki niżby chociaż Olejniczak z SLD, ale powiedzmy sobie szczerze, z kosy taki polityk jak z Gześka Laty menadżer:P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.