Facebook Google+ Twitter

Roman Kosecki wyrzucił sędziego, bo sędziował przeciwko jego Kosie Konstancin?

Mecz trampkarzy pomiędzy Kosą Konstancin i UMKS Piaseczno był niezwykłym widowiskiem. Roman Kosecki dał się poznać, jako człowiek potrafiący wziąć sprawy w swoje ręce. Wyrzucił sędziego z boiska, nie przebierając w słowach.

Wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wywołał niezdrową sensację, tudzież skandal, kiedy oznajmił 19-letniemu arbitrowi meczu trampkarzy Kosy Konstancin i UMKS Piaseczno: "Wy... z boiska, jak nie umiesz sędziować", co odnotowuje Polskie Radio. Słowa posła Platformy Obywatelskiej i wielokrotnego reprezentanta polskiej drużyny futbolowej Roman Kosecki. kamilzloch.com/CC3.0 / Fot. kamilzloch.comprzytaczają media: "Hola, hola, koniec tego dobrego (słowa niecenzuralne) cały czas sędziujesz pod nich. Daj ten gwizdek i s... stąd!". Liczni świadkowie potwierdzają skandaliczne zajście.

Mecz młodych piłkarzy z rocznika 1998 przebiegał dalej po niecodziennej interwencji Romana Koseckiego. W tych rozgrywkach gra toczy się w dwóch połowach, które trwają po 35 minut każda. Nerwowość Koseckiego zaczęła objawiać się w momencie, kiedy podyktowany został rzut karny dla gości podejmowanych przez Kosę Konstancin, której jest założycielem. On sam przedstawia okoliczności nieoczekiwanej zmiany ról następująco: "Chłopak przyszedł, w ogóle nie miał sprzętu, więc mu dałem, bo sam nie chciałem sędziować. W pewnym momencie przestał sobie radzić i zrobiło się agresywnie i na boisku, i na trybunach, więc powiedziałem mu: "proszę pana, dziękuję bardzo, ja tutaj dokończę".

Według Salonu24 spotkanie zostało oddane "pod gwizdek" młodego adepta sędziowskiego rzemiosła, który zastępował arbitra wyznaczonego wcześniej. Zastępstwo nie znalazło uznania w oczach Romana Koseckiego. Stwierdza autorytatywnie, że "to w ogóle nie był sędzia, tylko raczej kandydat, chłopak, który dopiero uczy się na sędziego" - podaje wPolityce. Świadkowie twierdzą, że Kosecki dokonał wpisu w dokumentach, iż nie było żadnego sędziego.

article by Paweł Jankowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.