Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

104340 miejsce

Roman Kuźniar o politykach PiS: pożyteczni idioci, którzy boją się Rosji

"Ich nie trzeba prowokować. To są pożyteczni idioci Moskwy od dawna przecież, tylko oni tego nie rozumieją" - powiedział doradca prezydenta Komorowskiego, Roman Kuźniar.

To kolejna już wypowiedź sugerująca, że PiS swoją retoryką wychodzi na przeciw oczekiwaniom rosyjskim. Niedawno Adam Michnik, tłumaczył czytelnikom GW, że Kaczyński nie jest agentem Putina, ponieważ żaden agent, nie ośmieszyłby tak skutecznie Polski, jak właśnie prezes PiS.

Kuźniar zgadza się z zarzutami Michnika, ale dodaje jeszcze oryginalną tezę, że Prawo i Sprawiedliwość obawia się Rosji: "I Kaczyńscy. Ten obóz się Rosji boi, wręcz histeryzuje na dźwięk, na widok Rosji. I w tym sensie odgrywa taką pożyteczną z rosyjskiego punktu widzenia rolę pożytecznego idioty" - mówi prof. Kuźniar.

Warto zwrócić uwagę, że prof. Kuźniar wciąż używa sformułowania "Kaczyńscy", tak jakby nie wiedział, że Lech Kaczyński nie żyje. Skoro jednak dotyka swoimi słowami byłego prezydenta, to warto przypomnieć wyprawę Lecha Kaczyńskiego do Gruzji i jego przemówienie. Naprawdę, trudno uwierzyć w to, że akurat oni bali się Rosji.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

ALA
  • ALA
  • 22.04.2012 00:03

A WSZYSTKO W MYŚL IDEII, ŻE NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK ! KAŻDY ATAK ! ABSURDALNY TEŻ ! KIEDY WY ZMĄDRZEJECIE ? BO TEN NARÓD POLSKI JUŻ TAK GŁUPI NIE JEST JAK WAM ( PAN KUŻMIAR TEŻ) SIĘ WYDAJE ! SZAMBO- TWÓRCY ! DO LAMUSA Z WAMI ! DINOZAURY ZAKŁAMYWANIA RZECZYWISTOŚCI !

Komentarz został ukrytyrozwiń
pila bula
  • pila bula
  • 21.04.2012 10:09

To Kaczynscy czy Kuzniar konczyli akademie w Moskwie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
abst
  • abst
  • 21.04.2012 09:39

Panie dziennikarzyno Kowalski.Zestawienie pan "artykułów" z zakresu polityki daje wyjątkowy obraz pana sprzedajnej postawy.OBRZYDLIWOŚĆ być takim człowiekiem.Ale przyjdzie czas na ODSZCZEKANIE tych wypocin,oczywiście z odpowiednią zapłatą !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wojciech
  • Wojciech
  • 21.04.2012 08:43

Jak widać profesor nie ma monopolu ani na wiedzę ani kulturę polityczną. Po co Pan to robi profesorze Kuźniar?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zuzia Dyndała.
  • Zuzia Dyndała.
  • 21.04.2012 06:50

Panowie Michnik,Kużniar,Lityński,Nałęcz pięknym wyrazistym językiem jąkałów przekazują swoje słuszne i tylko słuszne myśli. Tak jak klasyk S.Niesiołowski też Gratuluje. Ble,ble,ble.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorze zdrajcom
  • gorze zdrajcom
  • 20.04.2012 22:58

Kuźniar, Tusk i Komorowski nie boją się za to Rosji i dlatego oddali im śledztwo smoleńskie i spokojnie patrzą jak gnije polski Air Force One.

Komentarz został ukrytyrozwiń
NiePoprawny jeden z wielu
  • NiePoprawny jeden z wielu
  • 20.04.2012 13:18

POwiedział towarzysz Kużniar co wiedział,jeszcze nie tak dawno przysięgał na ZSRR,jako działacz KC PZPR,więc bliżej mu być POzytecznym idiotą wspierającym kacapów,w końcu przy Komorowskim sami działacze KC PZPR,kUŻNIAR,NAŁĘCZ,LITYŃSKI,i teraz ten farbowany lis Kużniar,odwraca kota ogonem

Komentarz został ukrytyrozwiń
KJ
  • KJ
  • 20.04.2012 13:06

MIchnik typowo po zydowsku wszystko przekręca. Czy w ogóle jeszcze czytaja tą jego smieciaową gazetkę?????