Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18866 miejsce

Roman Woźniak - kandydat do Rady Powiatu

Prawie stuletni Pruszków i jego najbliższa okolica muszą zmienić się na lepsze. Do rady potrzebna jest świeża krew, nowe spojrzenie na powiat. Mogą to zrobić tylko nowi, doświadczeni, znający nie tylko nasze realia, ale i świat.

Roman Woźniak / Fot. Ze zbiorów autoraJa, urodzony warszawiak, kandyduję do Rady Powiatu Pruszkowskiego. Jeżeli przyjezdni obsadzają Warszawę, to tę lukę trzeba uzupełnić, a ja od 13 lat mieszkam w podwarszawskiej gminie. Okolica się zmienia głównie za sprawą mieszkańców, a mniej za sprawą urzędów.

Kandyduję z ramienia Platformy Obywatelskiej, w okolicy Pruszkowa mocno popieranej przez mieszkańców. Ustawiony zostałem na 6. miejscu ośmioosobowej listy. Robię to po raz pierwszy, stąd moja słaba pozycja wyjściowa. Na 5 mandatów kandyduje 29 osób - z tego 6 kobiet.
Moje podstawowe hasło wyborcze to „Kolej na Nadarzyn”. Trzeba puścić pociąg, by te rejonyPierwsza strona roznoszonej ulotki reklamowej Romana Woźniaka / Fot. ze zbiorów autora mogły się rozwijać.

Teraz trzeba się reklamować. Robię to głównie elektronicznie na budowanej stronie www.romanwozniak.pl i występuję też na stronie www.pruszkownowamarka.pl

Mój okręg wyborczy to dwie gminy - Michałowice i Nadarzyn: ponad dwadzieścia tysięcy uprawnionych do głosowania. Do osób nie posiadających internetu, muszę dotrzeć z ulotkami.

Poznaje niczym listonosz rodzaje i wielkości skrzynek pocztowych. Gdy wczoraj wieczorem, wracając do domu, stanąłem przed własną skrzynką i zobaczyłem, że jest pusta, pierwszą myślą było: „Włożyć tu ulotkę”.

Redakcja Wiadomości24.pl życzy naszemu Autorowi powodzenia! :-)Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Aby była jasność horyzontu. Takich ludzi, jak p. Woźniak potrzeba nam, aby rozhustać lokalne, skonstiałe układy. Lecz, proszę wybaczyć, Robercie, to dla mnie najzwyklejsza agitka wyborcza. Nic nie miałbym do tego, aby tekst ów ukazał się w lokalnych platformach internetowych; jeżeli ukazuje się tu, na W24, ogólnopolskiej płaszczyźnie, muszę zaprotestować. Dlatego, że zachodzi sytuacja nierówności: czy czasami tu nie jest w prostacki sposób wykorzystwywane swoje uprzywilowane miejsce, jako dziennikarza W24? Doprawdy, to jest chore. Prosze Redakcję W24 o ustosunkowanie się do zamieszczonego tekstu, z ewentualnością usunięcia. Jeżeli ma to być wyborcze ogłoszenie, niech będzie, jeżeli tekst autorski, to wykracza poza ramy osobistej przyzwoitości. Mimo to, symapycznie pan wygląda, p. Robercie, przypomina mi pan jednego z liderów Sierpnia. Życzę powodzenia w wyborach, proszę mi dać znać, czy wszedł pan w "koryto samorządowców".zb.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Redakcji za życzenia. Wszystkim popierającym życzę dużo dobrego.
Robercie. Okolica zaludniona jest w dużej mierze przez rody. Na cmentarzach spotkamy całe grupy tych samych nazwisk. Ci skoligaceni zakładają komitety wyborcze, bo w grupie są mocniejsi i mają większe przebicie. Komitetów jest koło 30.
Jednak partie polityczne mają znaczący elektorat. PSL nie rzuca się w oczy, prawie nie istnieje.
Raszyn w przekonaniu niektórych to PiS. Choć ja uważam że PiS też jest różnorodny.
Ja jestem z tych lotników którzy wiedzą, że instrukcja jest do przestrzegania ale jeśli rozum nakazuje inaczej to zrób tak, byś wyszedł z opresji szczęśliwie, może niezgodnie z instrukcją.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odradzam niszczenie samorządności przez wątpliwej jakości partyjniactwo.
Pan wybaczy, Panie Romanie.
Niech Pan nie niszczy swojej indywidualności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.