Facebook Google+ Twitter

Romański i Okorn odchodzą z Czarnych Słupsk

Dwóch najbardziej cenionych fachowców, pracujących w ubiegłym sezonie w klubie Czarni Słupsk, odchodzi z klubu. Słoweniec Okorn postawił zbyt wysokie żądania finansowe, a Romański został uznany za niepotrzebnego.

blog Adama Romańskiego na stronie klubu / Fot. screenGasper Okorn przybył do Słupska przed sezonem 2008/09. Już wtedy mógł poszczycić się ciekawym życiorysem. Wicemistrzostwo Słowenii, brązowy medal Mistrzostw Łotwy i praca z młodzieżowymi kadrami narodowymi stawiały nowego szkoleniowca w bardzo korzystnym świetle. Słoweniec nie zawiódł oczekiwań, stworzył zgraną grupę, która wywalczyła czwarte miejsce w rozgrywkach PLK. Kibice i działacze uznali to za sukces i chcieli jak najszybszego podpisania nowej umowy ze szkoleniowcem. Niestety Okorn postawił zbyt wygórowane żądania finansowe i negocjacje zakończyły się fiaskiem.

Adam Romański
objął funkcję dyrektora sportowego klubu również na początku minionego sezonu. Jeden z najbardziej znanych dziennikarzy sportowych w naszym kraju szybko zdobył sympatię kibiców, którzy systematycznie zaglądali na jego blog poświęcony drużynie. Wygląda jednak na to, że zarząd klubu już go nie potrzebuje, ponieważ nie zaproponował mu kontraktu na następny sezon.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.