Facebook Google+ Twitter

Romuald Koperski zawrócił do Japonii. Wyprawa przełożona na wiosnę

Gigantyczne wyzwanie jakiego podjął się podróżnik, pisarz, przewodnik po Syberii oraz pianista, zostało przełożone na termin późniejszy. Ze względów na złe warunki atmosferyczne, wyprawa przez Pacyfik została przerwana.

Romek Koperski zawraca do portu w Japonii / Fot. https://www.facebook.com/transpacyfiksoloŁódź Romualda Koperskiego holowana była przez Japońską Straż Przybrzeżną do portu w Choshi. W godzinach nocnych naszego czasu dnia 24 lipca, podróżnik powinien stanąć na japońskim lądzie.

Holowanie było konieczne na skutek przeciwnych prądów oraz sztormu na Pacyfiku. Zarówno kondycja Koperskiego jak jego łodzi jest dobra, jednakże podróżnik podjął decyzję o przełożeniu wyprawy na wiosnę przyszłego roku. Podróżnikowi należą się wielkie brawa i uznanie nie tylko za podjęcie wyzwania, ale również za podjęcie rozsądnej decyzji odnośnie przełożenia wyprawy związanej z przepłynięciem Oceanu Spokojnego na termin, w którym stanie się to realne przy założeniu możliwie najmniejszego ryzyka.

Niestety natura nie zawsze pozwala spełnić marzenia. Czekamy zatem na wiosnę 2014 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Linki do poprzednich materiałów nt. wyprawy Koperskiego

link

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

a co to za łódź? dlaczego to gigantyczne wyzwanie ? Na czym ono polega? a kto zapłaci za holowanie? wolałabym bym posłuchać pianisty.... ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.