Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18629 miejsce

ROOM 94 znów w Polsce. Zagrają z nim Black Radio i Irena

Open Mind Production zaprasza wszystkich na warszawski koncert zespołu ROOM 94, który odbędzie się już 27 czerwca 2013 w klubie Proxima .

ROOM 94 / Fot. materiały prasowe Open Mind ProductionROOM 94 to 4-osobowa formacja pop-rockowa z północnego Londynu, który powstał w 2007 roku.
Zespół tworzą bracia Kieran Lemon (wokal, gitara), Dean Lemon (perkusja), Sean Lemon (gitara) oraz ich przyjaciel Kit Tanton (bas). Podczas koncertów dołącza do nich również gitarzysta, Robbie Coles.

Będzie to już czwarta wizyta tego zespołu w Polsce. Serca polskich słuchaczy zespół podbił utworem "Rewind". Członkowie tej formacji klasyfikują swoją muzykę na pograniczu muzyki pop i rock a wśród artystów, którzy ich inspirują wymieniają m.in. Green Day, One Direction czy Justina Biebera.

Nie da się ukryć, że ROOM 94 jest ukierunkowany raczej na młodszą część publiczności. Nastolatkom zespół przypadł do gustu i fani Justina Biebera mogą być zadowoleni, jednak starszym odbiorcom może nie wystarczać tych kilku chłopaków grających na gitarach. Niemniej jednak na rynku muzycznym potrzeba wykonawców, którzy choć trochę mają zacięcia rockowego i dzięki temu nastolatki zapoznają się z tym rodzajem muzyki.

Zespół Black Radio / Fot. materiały prasowe Open Mind ProductionW warszawskiej Proximie wystąpią także dwa polskie zespoły: Black Radio oraz Irena, finalista Konkursu Kapel Ursynalia 2012.
Black Radio to grupa, która także jest złożona z młodych wiekowo członków, którzy pomimo tego, mają już doświadczenie w występach na żywo oraz obycie sceniczne co skutkuje dobrym kontaktem z publicznością podczas występów. Muzykę tego zespołu można określić jako indie rock z elementami grunge'u.
Black Radio to zespół, który zasługuje na uwagę. Tych pięciu młodych mężczyzn wnosi nieco świeżego powiewu do muzyki, który jest tak charakterystyczne dla nastolatków. Jeśli odpowiednio pokierują swoją karierą i wyznaczą sobie wysoki poziom muzyczny być może usłyszymy o nich w większym gronie i przestaną w przyszłości być zespołem tylko dla nastolatków.

Zespół Irena / Fot. materiały prasowe Open Mind ProductionTrzecia gwiazda wieczoru to również polski wykonawca. Irena jest zespołem, który pochodzi z Warszawy a swoją karierę zaczął od wygrania konkursu Coke Live Fresh Noise dzięki czemu wydany został ich debiutancki album "Neonowe obietnice". W muzyce zespołu odnajdziemy indie rock oraz alternatywę. Irena jak dotychczas zbiera wiele pozytywnych opinii i rozwija się w bardzo szybkim tempie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.