Facebook Google+ Twitter

Rosanne, córka Johny'ego Casha wystąpi w Polsce

Od 24 do 26 lipca w Mrągowie potrwa Międzynarodowy Festiwal Piknik Country&Folk. Na największej scenie country w Polsce pojawi się m.in. córka legendarnego Johny'ego Casha.

Rossane Cash podczas 57. rozdania nagród Grammy w lutym 2015 roku w Los Angeles / Fot. AP Photo/Chris PizzelloRosanne Cash gra, śpiewa i tworzy oczywiście w tradycyjnych amerykańskich gatunkach muzycznych, takich jak: country, folk i blues. Ma w swoim dorobku artystycznym 13 albumów, a za ostatni zgarnęła kilka statuetek Grammy. Rosanne ma na swoim koncie współpracę m.in. Emmylou Harris, Vinccem Gillem i Dolly Parton.

- Zabiegaliśmy o jej występ u nas wiedząc, że to elektryzujące nazwisko dla miłośników tego muzycznego nurtu – zdradza Jerzy Głuszyk, dyrektor artystyczny Festiwalu Piknik Country&Folk w Mrągowie – Artystka wielokrotnie podkreśla, jak cieszy się na przyjazd do naszego kraju, znanego dotychczas przede wszystkim z filmów Romana Polańskiego – dodaje.

Rosanne to także dziennikarka jej opowiadania pojawiają się na łamach takich magazynów jak: "The New York Times", "The Oxford-American" czy "New York Magazine".

Festiwal Piknik Country&Folk odbędzie się w Mrągowie już 34 raz. To jeden z najstarszych festiwali w Polsce i jeden z największych tego typu w Europie. Na Mazury co roku na to wydarzenie przybywa tysiące fanów country z całej Polski.

- To nie tylko weekend z muzyką na najwyższym poziomie, ale także coroczne spotkanie miłośników tego nurtu i doskonała propozycja dla całych rodzin. Miasto żyje festiwalem, proponując bogatą ofertę atrakcji towarzyszących dla każdej grupy wiekowej – wyjaśnia Głuszyk.

Bilety:

Bilety na Festiwal Piknik Country&Folk już wkrótce do kupienia na stronie Eventim.pl, w sieci sklepów Empik, Media Expert, Media Markt, Saturn, a także w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Ceny biletów będą znane wkrótce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.