Facebook Google+ Twitter

Rosja. Dziennikarka pokazuje środkowy palec prezydentowi USA

Tatiana Limanowa, prezenterka rosyjskiej telewizji REN, stała się gwiazdą internetu po tym, jak na wizji w swoim programie pokazała środkowy palec prezydentowi USA. Filmik z Limanową jest obecnie hitem internetu.

 / Fot. Kadr z filmu na YouTube

"From Russia without love"?


Prezenterka mówiła o szczycie Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku, w której przewodnictwo kończą akurat Stany Zjednoczone. Gdy przyszło wspomnieć o postaci prezydenta tego kraju, Barraku Obamie, Limanowa podniosła rękę i pokazała w stronę kamery środkowy palec.To, co spowodowało burzę w internecie (klip z dziennikarką stał się hitem YouTube), inaczej zostało ocenione przez właścicieli stacji REN, którzy tłumaczyli, że Limanowa nie chciała zaprezentować swojego stosunku do prezydenta USA, lecz do ekipy realizującej program. W oficjalnym oświadczeniu można przeczytać także, iż zachowanie prezenterki było karygodne i nieprofesjonalne.

Sama dziennikarka została zwolniona z funkcji prowadzącej wiadomości. Wcześniej tłumaczyła się, że nie zdawała sobie sprawy, iż znajduje się w kadrze.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

John
  • John
  • 07.12.2011 00:11

straszne! jak mogła! taki dobry człowiek, przecież to Noblista!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Palec pokazywała wznosząc całą rękę do góry, więc wyraźnie pokazała ekipie "dajcie to nagranie teraz" :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ojoj, ale trochę dziwną mają komunikację w tej telewizji. Aby wyświetlić materiał, pokazują sobie środkowe palce? To jak mnie Pani z jakiegoś przedmiotu odpytuje i kończę swoją wypowiedź to też mam jej pokazać środkowy palec? Mhm. Nie wiedziała, że znajduje się w kadrze - pod teleprompterem zamieszczonym na obiektywie kamery, znajduje się monitor na którym widać podgląd obrazu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
potato
  • potato
  • 06.12.2011 17:52

Nie chciała prezentu USA?(w tytule)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.