Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16989 miejsce

Rosja. Narkotyczna lambada w syberyjskim ekspresie

Zdumienie policjantów na stacji kolejowej w Nowosybirsku potęgowane było relacjami konduktorów. Zatrzymany pasażer biegał i tańczył pod wpływem narkotyków nie zważając na ich wezwania.

 / Fot. By Морозов Л.Н. (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsNie lada kłopot spotkał konduktorów na jednej z rosyjskich linii kolejowych. Pasażer sprawiał swoim zachowaniem wrażenie człowieka wyraźnie odstającego od jakichkolwiek norm. Policja odebrała od obsługi pociągu relację, którą przytoczyły Moscow_News: Biegał wykrzykując "Tagił!", by po chwili głośno śpiewać; zatańczył lambadę na miejscach dla pasażerów i nawet zarządził walca z jedną z podróżujących kobiet.

36-letni mężczyzna pochodzi z miejscowości Niżny Tagił położonej w pobliżu umownej granicy między Europą, a Azją (obwód swierdłowski, Ural, Rosja). Jego radosna inicjatywa przemiany wielokilometrowej i monotonnej podróży w swobodę pląsów i uniesień spotkała się ze stanowczym żądaniem konduktorów, aby wysiadł na najbliższej stacji. Odmowa skutkowała wezwaniem policji, która zaopiekowała się niezwyczajnie rozrywkowym mężczyzną w Nowosybirsku.

Policjanci odprowadzili kłopotliwego pasażera na komisariat. Podczas przeszukania znaleziono przy nim ok. 0,3g syntetycznego narkotyku, którego działanie określono jako podobne do marihuany. Sam zainteresowany, mimo pewnych problemów z oceną rzeczywistości oznajmił, że nigdy wcześniej nie próbował żadnych narkotyków i przypadkowo znalazły się w jego bagażu.

Jak powiedział jeden z policjantów: Był pełen skruchy i bardzo zawstydzony swoim postępowaniem. Pomimo tego, grozi mu do dziesięciu lat więzienia za posiadanie narkotyków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.