Facebook Google+ Twitter

Rosja: Prawda o katastrofie może być gorzka dla Polski

Rosyjska gazeta "Wriemia Nowostiej" infomuje, że prawda o katastrofie smoleńskiej może być gorzka dla Polski. Zaznacza, że zasugerował to szef MSWiA Jerzy Miller na łamach "Newsweek Polska".

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Katastrofa_w_Smoleńsku.jpg - Powiem całą prawdę, do dna - cytuje "Wriemia Nowostiej" słowa Jerzego Millera. Rosyjski dziennik wyjaśnia, że Jerzy Miller kieruje pracami komisji rządowej, która oprócz prokuratury wojskowej prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy prezydenckiego samolotu. Dziennik zaznacza, że komisja chce wyjaśnić przyczyny katastrofy, a prokuratorzy wojskowi szukają winnych. - Polska prasa zwraca uwagę, że między śledczymi różnych komisji istnieje niezdrowa konkurencja, której rezultatem jest wzajemna nieufność - podaje gazeta.

Jak podaje Onet.pl odnotowana zostaje również informacja o powołaniu komisji pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza. - Sam przewodniczący uznał przekazane przez stronę rosyjską (w zeszłym tygodniu) dokumenty za "kpinę z państwa polskiego i pana premiera Donalda Tuska" - możemy przeczytać na łamach "Wriemia Nowostiej".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Grześ
  • Grześ
  • 17.01.2011 12:18

Bogate mamy Państwo i lubimy powoływać kolejne komisje , które kosztują , ale , które dowiodą "naszej" prawdy , wygodnej prawdy , chociaż wszyscy wiedzą , że prawda jest inna. No to bawmy się dalej , chociaż ze względu na pamięć o zmarłych nie wypada , a podobno jesteśmy narodem wierzącym , ale co tu dużo mówić - Papież przed śmiercią prosił , żeby nie stawiać mu pomników i co ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariusz:), zabrakło mi jednak konfrontacji ze słowami Millera w Newsweeku. Ponieważ nie czytałem źródła Twojej informacji i nie znam wywiadu z Newsweeka odniesienie-przy Twoim udziale-byłoby bardzo ciekawe:). Rozumiem, że jest to przegląd prasy. Ale gdyby tak pokusić się o komentarz?:).Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla całego środowiska. Pamiętajmy, że politycy poza kamerami ( może nie wszyscy ) , są najnormalniejszymi kolegami. Poza tym gdyby okazało się , że przyczyna była taka jak ja , ale też wiele innych osób myśli, że była, to co np. z Wawelem ? Co z miejscami pamięci ? Co z treścią na tablicach ? Natomiast każdy kto miał kiedyś nad sobą przełożonego/przełożonych wie, że wszelkie procedury, przepisy, czy nawet zdrowy rozsądek czasem schodzą na dalszy plan. W wojsku mawiano : Rozkaz to rozkaz ! O problemach nie meldować, o wykonaniu jak najbardziej !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czasem lepiej jej znać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie ja też tak myślę. Tylko dla kogo "niepoprawna politycznie"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mi się zdaje, że PRAWDY to my nie poznamy, gdyż może się ona okazać jak to się mówi -niepoprawna politycznie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.