Facebook Google+ Twitter

Rosja Putina w tajwańskiej kreskówce. Miedwiediew marionetką premiera?

Politolodzy głowią się obecnie nad "podmianką" rosyjskiego premiera z prezydentem i nadal nie mogą znaleźć logicznego wytłumaczenia, na zaistniałą na Kremlu sytuację. Natomiast jedna z tajwańskich telewizji, przygotowała odpowiedź na rosyjską zagadkę - krótką kreskówkę.

 / Fot. Presidential Press and Information Office, lic. CC 3.0/ wikipediaKreskówka przedstawia 10 ostatnich lat panowania Putina w Rosji. Film prezentuje rosyjską demokrację w pigułce, poczynając od prezydenta "Pijaka" Jelcyna, poprzez Putina "Żelazną rękę" i Miedwiediewa "Marionetkę", aż po wielką zamianę miejsc prezydenta z premierem.

Czytaj także: Putin Forever. Czy premier Rosji będzie rządził do końca świata?


Film najpierw przedstawia utratę władzy przez Jelcyna. Pijany, z butelką w ręku, pada pod stół. Takiej okazji do objęcia fotela prezydenta, Putin nie przepuści. Obejmuje stanowisko po Jelcynie i żelazną ręką szybko zaprowadza nowe porządki w Rosji. Rozlicza się z oligarchami i rozprawia z Czeczenią. Oczywiście rosyjskich obywateli każde działanie Putina wprawia w zachwyt, bo dzięki nowemu prezydentowi, Rosja może pochwalić się postępem ekonomicznym oraz niespotykaną dotąd na tę skalę wolnością polityczną.

Po rządach Putina, przychodzi czas na Miedwiediewa, który w filmie jest marionetką. W tym czasie Władimir zostaje premierem i za pomocą joysticka steruje poczynaniami nowej głowy państwa. Miedwiediew proponuje reformy, chce zadbać o wolność mediów oraz obywateli, co przypada do gustu przywódcom innych państw, m.in. Barackowi Obamie. Film kończy się ponownym objęciem prezydentury przez Putina, o czym "ćwierka" cały świat.Najwięcej lajków na Facebooku:
Death metal zamiast disco polo. Nietypowy spot kandydata SLD
Przełomowe odkrycie w CERN otwiera możliwość podróży w czasie?
Rostowski w Parlamencie Europejskim straszy wojną. Bankierzy uciekają do Stanów?
PiS broni Starucha. Agent Tomek i Beata Kempa ręczą za kibola Legii
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kazik_o_kaczynskim_nie_bede_glosowal_slowa_prezesa_212834.htmlKazik o Kaczyńskim: Nie będę głosował, słowa prezesa nadinterpretacjąDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.