Facebook Google+ Twitter

Rosja w turnieju finałowym Ligi Światowej 2007

Reprezentacja Rosji, dwukrotnie pokonując u siebie Kubę (3:0 i 3:0), zapewniła sobie awans do turnieju finałowego Ligi Światowej, który odbędzie się w Katowickim "Spodku", od 11 do 15 lipca.

W pierwszym meczu Rosjanie wygrali 3:0, w setach kolejno do 24,28 i 15. Zwycięstwo  / Fot. http://images.google.pl/images?svnum=10&um=1&hl=pl&lr=&q=world+league&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3wzawdzięczają przede wszystkim Semenowi Połtawskiemu, który rozegrał fenomenalne spotkanie. W drugim starciu tych ekip gospodarze mieli problemy tylko w trzeciej partii, którą wygrali po dramatycznej końcówce do 27. W pierwszych dwóch setach Kubańczycy nie potrafili stawić czoła rozpędzonym Rosjanom i ulegli kolejno 16:25 i 21:25.

Oprócz Rosjan, zapewniony awans to turnieju finałowego, którego gospodarzem jest Polska mają Brazylia, Bułgaria i Polska (gospodarz). Rosja, Bułgaria i Brazylia utworzą grupę F. Polska będzie rywalizować w grupie E ze zwycięzcą grupy B i jedną z drużyn z drugich miejsc, która otrzyma "dziką kartę". Sytuację w grupie B, w której rywalizują Amerykanie, Francuzi, Włosi i Japończycy objaśni dopiero ostatnia kolejka spotkań.W tabeli prowadzą Amerykanie, którzy mają 18 punktów, wyprzedzając Francuzów mających o dwa oczka mniej o raz Włochów (11 punktów) i Japończyków (9), którzy maja jeszcze do rozegrania między sobą dwa zaległe spotkania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.