Facebook Google+ Twitter

Rosjanie biją Polaków. Kto ich prowokuje? O akcji Solidarnych

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-06-09 23:09

Stowarzyszenie Solidarni 2010 na swojej stronie internetowej publikuje materiały oraz zachęca do ich drukowania i rozdawania. Wynika z nich, że Lech Kaczyński został zamordowany w Rosji, a Władimir Putin jest agentem KGB. "Nie ciesz się z Euro. Nie ufaj rosyjskiej propagandzie" - czytamy na jednej z ulotek, która ma być rozdawana w czasie mistrzostw.

Materiały Solidarnych 2010 na Euro 2012. Akcja "Ściągnij, wydrukuj, rozdaj" / Fot. solidarni2010.plW piątek w sieci pojawiło się nagranie z Wrocławia, na którym widać, jak rosyjscy kibice po meczu Rosja - Czechy biją polskich ochroniarzy i stewardów UEFA. Internauci krytykują Rosjan za to skandaliczne zachowanie. Wytykają również inne zdarzenia, których byli świadkami, takie jak znieważanie polskiej flagi.

Pojawiają się jednak komentarze, że może nie doszłoby do takiej reakcji kibiców gdyby nie ciągłe obwinianie Rosjan za "zamach w Smoleńsku" oraz prowokacje ze strony Solidarnych 2010. Czy 12 czerwca również dojdzie do takich samych zamieszek w Warszawie?

 / Fot. solidarni2010.plPrzez cały okres trwania Euro, Solidarni 2010 organizują akcję "Ściągnij, wydrukuj, rozdaj". Stowarzyszenie przygotowało materiały informacyjne, plakaty i ulotki w języku angielskim oraz rosyjskim. Zachęca do ich drukowania oraz rozdawania kibicom i przedstawicielom mediów, którzy przyjadą do Polski na Euro 2012.

Materiały Solidarnych 2010 na Euro 2012. Akcja "Ściągnij, wydrukuj, rozdaj" / Fot. solidarni2010.plDowiedzą się z nich między innymi tego, że "eksperci NASA" nie rozumieją, jak "samolot upadający z 20 metrów mógł rozbić się na setki tysięcy kawałków", co według nich jest "wbrew prawom fizyki". Na jednej z ulotek zadano dwa pytania "Dlaczego Rosjanie niszczą wrak samolotu - najbardziej kluczowy dowód w katastrofie smoleńskiej?" oraz "Czy polski prezydent został zamordowany w Rosji?". Jej treść kończy się stwierdzeniem: "Bez prawdy o Smoleńsku nie ma zabawy na Euro 2012".

Ulotki są rozdawane w całej Polsce, trafiają również do Rosjan, którzy przyjechali do Polski na wtorkowy mecz.

Rosja zagrożeniem suwerenności i przyszłości Polski?

Od tego jak zachowamy się teraz, po katastrofie, zależyMateriały Solidarnych 2010 na Euro 2012. Akcja "Ściągnij, wydrukuj, rozdaj" / Fot. solidarni2010.pl
nasza przyszłość, nasza suwerenność
, a także - i to nie są za duże słowa - kształt przyszłej Europy
, tłumaczyła celowość rozpoczynającej się akcji Ewa Stankiewicz.

Na "kształt przyszłej Europy" Solidarni 2010 próbują wpływać wypuszczając materiały, na których Władimir Putin jest przedstawiany jako piłkarz, kopiący Europę, z hasłem "Otwórz oczy Europo!". Na ulotce wypisano zdarzenia, za które odpowiedzialny jest Putin, między innymi inwazja na Gruzję, rozmieszczenie rakiet S-400 w obwodzie kaliningradzkim czy przetrzymywanie Julii Tymoszenko w areszcie na Ukrainie.

Obwiniono go również o śmierć polskiego prezydenta w "niewyjaśnionej katastrofie".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (111):

Sortuj komentarze:

mangusta Gdynia
  • mangusta Gdynia
  • 14.06.2012 20:40

[RE-pl 83] MASZ 100% RACJI !!! DOŁĄCZYŁA DO TEGO POLSKA WSZAWICA PISZĄCA DO GAZET KOMUNISTYCZNO-MASOŃSKICH KTÓRYM ZAWSZE ZALEŻAŁO NA OSŁABIANIU POLSKI W ŚWIECIE I SKŁÓCANIA POLAKÓW.TYM BRUKOWCOM NALEŻY ZAWDZIĘCZAĆ RUSKIE PROWOKACJE I MORDOBICIE Z KOPANIEM POLAKÓW WE WROCŁAWIU KTÓRE ZA CEL MIAŁO WZBUDZENIE CHĘCI ODWETU I KONFRONTACJE Z KIBICAMI W WARSZAWIE-PRZED MECZEM POLSKA ROSJA TO AGENTURZE POLSKO/BOLSZEWICKIEJ UDAŁO SIĘ WEDŁUG PLANU=Z CZOŁÓWEK GAZET ZNIKNĘŁY TAKIE TEMATY JAK ;KŁOPOTY PUTINA Z OPOZYCJA ORAZ NIEUDOLNOŚCI RZĄDU TUSKA

Komentarz został ukrytyrozwiń
pl83
  • pl83
  • 14.06.2012 14:07

Trzeba bylo byc na miejscu i ogladac a nie gowno w telewizji pokazywane jakies urywki.
Rosjanie mordowali Polskich oficerow w Katyniu.
Do tej pory nikt za to nie odpowiedzial.
Jestem mlodym wyksztalconym Polakiem patriota (bez jakiejkolwiek przynaleznosci politycznej, poprostu trzezwo myslacym szarym obywatelem), dobrze zarabiajacym uczciwa codzienna ciezka praca i gotuje sie we mnie jak skurwiel jeden z drugim macha mi czerwona flaga z sierpem i mlotem przed nosem.Media tylko to podsycaja. Pokojowy przemarsz po stolicy,ok.Ale bez prowokacji.
Ktos chce kozakowac, prosze bardzo-wtedy wpierdol, bo to nasz kraj, a nie jakies pedalstwo.
Niestety nie w Polsce.Moim skromnym zdaniem, pare osob dostalo po lbie.Nie wiele,nie zawsze sasluzenie.Ale na takie akcje trzeba byc gotowym-reagowac.Polacy..nie robcie z siebie pizdy.
Moj dziadek walczyl z rosjanami i niemcami.Napierdalal w nich z bliska i z daleka.Nie raz golymi rekami.
Byl w obozie koncentracyjnym i uciekl z grupa wiezniow.
Wstyd mi teraz za polaczkow ktorzy sprzedaja sie jak kurwy za pieniadze radzieckim komunistom i niemieckim faszystom.
Wstyd mi wychowywadz dziecko w tym raju!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 11.06.2012 14:09

Pojawiła się jakaś fałszywa Jolka .
PiS trolle - luzaczek !

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 11.06.2012 13:55

@ Lesiu Małkowski - z Tobą jest coraz gorzej .... A co na to rodzina ? Nie wstydzą się Twoich siermiężnych wpisów???

Komentarz został ukrytyrozwiń

@P. Leszek Małkowski
Według mnie jednak mamy. Nie twierdzę, że cała Polska jest podzielona, na szczęście nie. Przez "obozy" rozumiem tę część społeczeństwa, która bezkrytycznie okopała się po jednej ze stron i reaguje nienawiścią na wszystkich, którzy się w tej fortecy nie zamknęli. To ludzie, dla których istnieją tylko dwie opcje: ślepa wiara w Kaczyńskiego lub Tuska. Nie podzielasz jej? Jesteś wrogiem. Dzielą ich poglądy, ale łączy jedno - nie są w stanie pojąć, że nie ma ideałów - zwłaszcza w brudnym świecie polityki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
eneryk bocko
  • eneryk bocko
  • 11.06.2012 13:21

ten serwis pana k...y dworaka do banda bolszewickij judaszy .J...C wasze zydowski partyjki pisowsko PeOfilski

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polonus anonim
  • Polonus anonim
  • 11.06.2012 13:02

Pod tym tekstem jest i mój podpis .
cyt."Nie mamy dwóch obozów wyznaniowych. Mamy przeważającą część w miarę normalnych Polaków, którzy mają jakieś poglądy polityczne czy społeczne i "kaczystów". Im gorzej dla Polski, tym, jak im się wydaje, lepiej dla "kaczyzmu". Jak by tak spojrzeć z większej perspektywy, to "kaczyzm" jawi się jako jedno przeolbrzymie szubrawstwo. "

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mamy dwóch obozów wyznaniowych. Mamy przeważającą część w miarę normalnych Polaków, którzy mają jakieś poglądy polityczne czy społeczne i "kaczystów". Im gorzej dla Polski, tym, jak im się wydaje, lepiej dla "kaczyzmu". Jak by tak spojrzeć z większej perspektywy, to "kaczyzm" jawi się jako jedno przeolbrzymie szubrawstwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polonus anonim
  • Polonus anonim
  • 11.06.2012 12:55

@Marta Jenner
Penie ma Pani racje ale nie tak już bardzo przekonywująca cyt"Co ciekawe, zostałam tu zbesztana przez anonimowych zagończyków PO i PiS, na dodatek w bardzo podobnym stylu, jakby komentarze wyszły spod jednej ręki..'kon.cyt.
Właśnie czy czasem to nie pisze ktoś kto jest PROWOKATOREM i chce aby to tak wyglądało?!!Jednak nie wykluczam ,że jakiś głupek i sympatyk jakieś opcji politycznej za tym się kryje .Byłabym ostrożna w wysuwaniu wniosków tak ukierunkowanych , jednostronnie(PO czy PIS
) .Jedna skłaniam się do tezy ,ze raczej zwolennicy ;Rydzyka , czy Kaczyńskiego reprezentują taki pozom arogancji .podaje Pani rożne odnośniki, podam i ja ;
http://www.youtube.com/watch?v=2DFJBnmhcmI
albo ten
http://www.youtube.com/watch?v=dAPScp5suSo
albo tu
http://www.youtube.com/watch?v=_p3_ChzF5wY&feature=related
W tym ostatnim linku jest pytanie :Gdzie jest krzyż
Podaje adres gdzie jest krzyż .Jest na fotografii nr 8
link
a tutaj jest Jarosław Kaczyński z szalikiem ( fotografia nr 2)!!!!CZARNYM ORŁEM NIEMIECKIM przecież nasze godło ti jest ORZEŁ BIAŁY Z KORONĄ I NA CZERWONYM TLE
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/galeria/393639,8,jaroslaw-kaczynski-w-szaliku-kibicowal-z-dala-od-stadionu-galeria-zdjec.html