Facebook Google+ Twitter

Rosjanie otrzymali informację o wizycie Lecha Kaczyńskiego dopiero 16 marca

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-08-17 21:00

Według korespondencji z marca 2010 między ambasadorem RP w Moskwie Jerzym Bahrem a MSZ, dopiero 16 marca Federacja Rosyjska otrzymała oficjalne potwierdzenie wizyty prezydenta w Katyniu - czytamy w serwisie Wprost.pl.

Jak podaje Wprost.pl - badana jest dokumentacja z okresu przygotowywania wizyty prezydenta Kaczyńskiego w Katyniu. Dopiero 16 marca Federacja Rosyjska otrzymała oficjalne potwierdzenie wizyty prezydenta w Katyniu.

Według Dziennika Gazety Prawnej, na którą powołuje sie Wprost.pl, jeden z ministrów w rządzie Donalda Tuska tłumaczy, że "opóźnienie wynikało z próby wymuszenia oficjalnego zaproszenia ze strony Rosjan przez Lecha Kaczyńskiego."

W ostatecznym rozrachunku Lech Kaczyński, podobnie jak Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, poleciał do Katynia z „prywatną wizytą". Wojskowa prokuratura sprawdza wpływ, jaki mogła mieć ranga wizyty na bezpieczeństwo lotu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.08.2010 09:02

Teraz można sobie pogdybać. W życiu często zdarza się tak, że po przykrym zdarzeniu analizujemy, jak do niego doszło. Rozpatrujemy wszystkie za i przeciw; co by było, gdybyśmy wybrali inny wariant. Miałem kilka takich sytuacji. Z reguły wszystko zasadza się na kwestii wyboru drogi. Błąd w decyzji często skutkuje lawiną nieprzewidzianych zdarzeń, następuje splot dziwnych okoliczności i znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia. Jako ekspert od wypadków drogowych na pewno wiesz o czym mówię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mógł lecieć z Tuskiem trzy dni wcześniej. Wybrał prywatną wojnę i prywatną wizytę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.