Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

739 miejsce

Rosną nowe domy na warszawskim Bemowie

Nowych inwestycji budowlanych na Bemowie przybywa. Gołym okiem widać, że na terenach, które niedawno były porośnięte przez chaszcze powstają nowe budynki.

ul Pełczyńskiego budynki "Towarzystwa Budownictwa Społecznego - Bemowo" / Fot. Bartosz ChycTerenów pod inwestycje budowlane na warszawskim Bemowie nie jest mało. A władze zarówno Bemowa, jak i miasta stołecznego nie stronią od nowych inwestorów. Zainteresowanie inwestycjami w tej okolicy jest duże.

Jedną z najbardziej znanych firm prowadzących inwestycje na Bemowie jest J.W. Construction sp. z o.o. (prezesem tej firmy była od 2001 do kwietnia 2007 roku była Barbara Blida). Firma prowadzi inwestycje wzdłuż ulicy Lazurowej.Budynki buduje także przy skrzyżowaniu ul. Górczewskiej i Powstańców Śląskich. Obiekty, które górują nad resztą zabudowań w tej okolicy sprawiają, że jest jedną z najbardziej charakterystycznych inwestycji w tej dzielnicy. Szczególnie, że budynki te znajdują się na wprost Ratusza Bemowskiego. Kompleks budynków JW Construction wzdłuż ulicy Powstańców Ślaskich. / Fot. Bartosz Chyc

Inwestorem na Bemowie jest także Jaz-Bud ST, której budowy rozmieszczone są w okolicy ulicy Narwik. Budynki powstają w coraz popularniejszym standardzie, czyli odgrodzone płotem, szlabanami i budkami ochrony od reszty osiedla. Są też parkingi podziemnie dla każdego budynku, cichobieżne windy od parkingu po ostatnie piętro.

W okolicy Fortu Blizne powstaje Lazurowa Dolina. Inwestorem jest Ronson Development, która prowadzi działalność także na Ochocie Budowa J.W. Construction przy ulicy Lazurowej / Fot. Bartosz Chyc(osiedle Słoneczny Skwer) i na Kabatach (Twój Biały Dom). Buduje też firma należąca w całości do miasta Warszawy - "Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Bemowo" Sp. z o.o. Ta firma poszerza osiedle za Tesco na ul. Górczewskiej stawiając koleje budynki przy ul. gen. Pełczyńskiego.

Czy te inwestycje zwiastują spadek cen mieszkań?


Budynek wybudowany przez JW Construction przy skrzyżowaniu ulicy Górczewskiej i Powstańców Ślaskich / Fot. Bartosz ChycBudynek wybudowany przez JW Construction przy skrzyżowaniu ulicy Górczewskiej i Powstańców Ślaskich widziany od strony Tesco. / Fot. Bartosz ChycNowe Budynki wzdłuż ulicy Powstańców Śląskich / Fot. Bartosz Chyc

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Prosze spojrzec na te nowe inwestycje...proste toporne bryly .. niczym one sie nie roznia od smutnych szaro-kolorowanych budynkow wielkoplytowych. jesli elewacje nie zawieraja zadnych elementow ozdobnych powinny byc wykonane przynajmniej z dobrych materialow, tymczasem -najtanszy tynk ktory za 20 lat bedzie straszyl swoim brudem. No coz.. szkoda ze tak dobra lokalizacja (blisko puszczy kampinowskiej -pluc warszawy) jest w tak ordynarny sposob zagospodarowywana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jedną...

Jednym...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.