Facebook Google+ Twitter

Rostowski nic nie wie o planach Boniego w sprawie Funduszu Kościelnego

"Ja tej propozycji nie widziałem; nie widziałem ani szczegółów, ani niczego innego, więc nie mieliśmy czasu jeszcze jej przeanalizować" - powiedział Jacek Rostowski o propozycji Michała Boniego, dotyczącej likwidacji Funduszu Kościelnego.

Wczoraj minister Boni poinformował opinię publiczną, że rząd Donalda Tuska zamierza zlikwidować Fundusz Kościelny, i że umożliwi Kościołowi odpis od podatku 0,3 proc.

W mediach trwają na temat gorące dyskusje. Dla przykładu Beata Kempa, stwierdziła, że jest to czysta polityka w wykonaniu Donalda Tuska i premier w ten sposób chce przejąć elektorat Ruchu Palikota.

Tymczasem inny członek rządu PO, minister finansów, Jacek Rostowski powiedział w Radiu Zet, że nic na temat nie wie, ponieważ nie widział jeszcze tego dokumentu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Igor Werbiński
  • Igor Werbiński
  • 18.03.2012 17:40

Każdy sobie rzepkę skrobie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 17.03.2012 12:33

Tak właśnie wygląda kraj którego prezydent dba wyłącznie o napełnianie i tak już obwisłego brzucha, premier nie wie co podpisuje a podstawowe zainteresowanie to gra w piłkę i paradowanie w śmiesznych peruwiańskich czapeczkach. Wicepremier z pochodzenia zacofany chłop pańszczyźniany, miłośnik nowoczesnych gadżetów i pierwszy strażak ochotnik. Płaci 5 PLN od pożaru i niebawem ochotnicy puszczą z dymem ostatnią stodołę ! Czy zatem Rostkowski, wspaniały mężczyzna, pochodzący z kraju gdzie mężczyźni pozbawiani są napletków, musi być zainteresowany polityką rządu ? A co Go to obchodzi ? Swoje i tak zainkasuje ! Chyba ta zabawa powoli zmierza do końca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ONE
  • ONE
  • 16.03.2012 11:59

Nomen omen nie wie prawica, co czyni lewica!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
brońboni
  • brońboni
  • 16.03.2012 11:49

a to oni są w różnych Rżą dach?

Komentarz został ukrytyrozwiń
swoj
  • swoj
  • 16.03.2012 11:45

oczywiscie rostowski nic nie wie ,czy naprawde niema wazniejszych spraw takich jak glodne dzieci ,brak pracy i wiele wiele innych ktore powinny byc na pierwszym miejscu zalatwione ,uwazam ze tuska i rostowskiego czekaja TACZKI bo spoleczenstwo nie wytrzyma nerwowo

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.