Facebook Google+ Twitter

Rosyjscy kibole pobili polskich ochroniarzy i stewardów UEFA [Wideo]

12 czerwca rosyjscy kibice zamierzają przemaszerować przez Warszawę. Już po meczu z Czechami zademonstrowali, na co ich stać.

Rosyjscy kibole pobili polskich ochroniarzy na stadionie [Wideo] / Fot. YouTubePo meczu z Czechami kibice rosyjscy pobili stadionowych ochroniarzy oraz stewardów UEFA. Do incydentu doszło na stadionie we Wrocławiu, przed wejściem na trybuny.

Na szczęście Polacy nie doznali większych szkód. Jak informuje Gazeta Wrocławska, po przebadaniu w szpitalu, wypuszczono ich do domów. Niestety policji nie udało się schwytać rosyjskich chuliganów - kiedy przybyła na miejsce zdarzenia, sprawców ataku już tam nie było.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (73):

Sortuj komentarze:

myNaród
  • myNaród
  • 14.06.2012 22:36

Troll 10.06.2012 18:22

chcesz mieć spokój, przenieś się na cmentarz.
najlepiej "na stałe"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napaść i pobicie stewardów po wyjściu ze stadionu wrocławskiego niestety rzutuje negatywnie nna wyobrażenie o rosyjskich kibicach.
Rozumiem, że stanowią oni niewielki procent społeczeństwa...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto, w każdym wypadku powinno się interweniować. Ponieważ nie jestem fanem piłki nożnej nie przemawiają przeze mnie względy, nazwijmy to, materialne. Jeśli polscy kibole zaczęliby bić się z ochroną i tłuc jak popadnie przedstawicieli UEFA to i w tym przypadku sugerowałbym porządną i zakończoną dobrą szkołą interwencję. Kibol (nie kibic) zawsze będzie kibolem niezależnie od wyznania, nacji, czy statusu majątkowego. Kibol nie jest nawet zwierzęciem, bo nawet te, jakby się wydawało, prymitywne istoty potrafią zabić wtedy, gdy muszą. Kibol jest najlepszym przykładem idioty, którego nawet nasi praprzodkowie by się wyrzekli. Jeśli chcą się kulturalnie zmierzyć z przeciwnikiem - niech się umówią na ustawkę i tam ustalą jakieś reguły i próbują swoich sił. Podoba mi się wypowiedź Nataszy, która słusznie twierdzi, że warto się zaprzyjaźnić, choćby w małym stopniu, z gościem innego narodu. Ale bijatyka to bijatyka. nie popieram. Wprowadzić zakazy stadionowe i zaostrzać prawo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Natasza Pietrowna
  • Natasza Pietrowna
  • 10.06.2012 18:46

@Michał Mazik
Nie zaczepiaj Rosjanina ani rosyjskojęzycznego.Pokaż , że jestem godnym być w jego towarzystwie.Wierz mi !Za ciebie będą się narażać ,bo jesteś swój , jesteś godny ich obrony i pomocy.Polacy , wielu , musi się uczyć jak się wspierać i pomagać .Widać to w Polsce a jeszcze dobitniej za granica.Wszyscy się wspierają , wszystkie nacje sobie pomagają , a Polacy( nie wszyscy ) to by utopili w łyżce wody ,kazdego a najlepiej rodaka , bo im ufa, bo po polsku mówi!Zgroza.Polacy pokazują na co dzień ,ze zasługują na szacunek.Garstka Was psuje Wam opinie i stereotypy powiela .Dlaczego na to im pozwalacie?Wybrali do sejmu dwóch posłów czarnoskórych , a którzy nawet nie są spokrewnieni z Polakami i się tu nie urodzili.Pokazujecie ,że jesteście normalnym narodem .DLACZEGO TAK ŁATWO WAS JEST SKŁÓCIĆ ?!!!! PORÓŻNIĆ !!!!!!zastanówcie się kto to robi i dla czego.Jakiej jest narodowości , chociaż jest Polakiem!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Troll
  • Troll
  • 10.06.2012 18:22

A kto napisze o gościnnych występach Irlandczyków , Chorwatów , Polaków którzy w ogródku piwnym w Poznaniu rzucali się krzesełkami ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Natasza Pietrowna - nie twierdzę, że wszyscy Rosjanie są niewychowani.
Ale niewielki procent bydła (przepraszam za określenie, nie znalazłem trafniejszego), rosyjskich kiboli rzutuje na obraz całej Rosji, niestety.

W Polsce również nie brak chamstwa i szkoda, że to właśnie tak siebie nawzajem postrzegamy.
Z kolei jeśli to wykształceni Rosjanie robili burdy w Wa-wie i we Wrocławiu, to może lepiej gdyby, skończyli edukację na podstawówce...

Oba narody Polska i Rosja uchodzą za otwarte i gościnne. Aż żal, że tego nie widać...

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic nie kibol
  • kibic nie kibol
  • 10.06.2012 16:14

No nie!Ktoś dał na bardzo mądry wpis (Marta Jenner Dzisiaj 13:41 )podparty konkretnym przykładem ocenę na nie tzn .łapka czerwona w dół .
To juz przekracza ludzkie pojecie .
Pani Marto serdecznie Pana pozdrawiam za ten link i tak w ogóle za wszystko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Natasza Pietrowna
  • Natasza Pietrowna
  • 10.06.2012 16:08

@Kuba Uliasz
Wrednie piszesz .Ci Rosjanie ,którzy przyjechali na ten mecz więcej maja z cywilizacją do czynienia niż ty jesteś sobie w stanie wyobrazić .Nie chwal tak Anglików , gdyż oni nie są godni by dawać ich za przykład komu kol wiek .Noe każdy może sobie pozwolić na przyjazd np. do Polski i nie każdego stać wykupić bilet .Wierz mi to sa ludzie w pełni cywilizowani , bardzo często znacznie lepiej wykształceni niż ty .Przyjedź na przykład do Moskwy , nawet na tygodniowa wycieczkę i pomieszkaj sobie w śród nich .Zmienisz zdanie, jestem przekonana .Chyba że , jesteś cynikiem i złośliwcem . Jeżdżę po rożnych krajach i widzę ,że Polacy albo Rosjanie wyraźnie górują nad Anglikami.Są bardziej wykształceni i tacy normalni -gościnni .O Anglikach nikt tego nie powie .Taka jest prawda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja się właśnie dlatego czepiłam, że ksenofobem nie jestem. Swoją opinię o rosyjskim społeczeństwie opieram na czymś więcej, niż na doniesieniach mediów czy poczynaniach zwolenników Jedynej Rosji, bo sama nie chciałabym, żeby Polaków w ten sposób traktowano.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Kuba Uliasz
To, co i jak Pan pisze, to woda na młyn twórców "Stadionów nienawiści" i podobnych materiałów. Jest Pan za młody, aby to pamiętać, więc przypomnę: na stadionie Heysel z winy kiboli Liverpoolu zginęło 39 osób. Czy z tego powodu nazwie Pan wszystkich Anglików "pośrednią forma ewolucji między małpą a człowiekiem"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.