Facebook Google+ Twitter

Rosyjska ambasada ostrzega przed... homoseksualnymi rodzinami

Rosyjska ambasada w Londynie wydała ostrzeżenie, po kilku skargach dotyczących traktowania rosyjskich dzieci w Wielkiej Brytanii - donosi Telegraph.

Sonda

Wysłałbyś swoje dziecko na wakacje do pary homoseksualnej?

Rosyjska ambasada ostrzega przed... gejowskimi rodzinami w Wielkiej Brytanii / Fot. Guillaume Paumier/CC BY 3.0Oświadczenie dyplomatów Federacji głosi, że niektóre dzieci zostały poddane "niewłaściwym" warunkom mieszkaniowym podczas pobytu w brytyjskich rodzinach w ramach językowej szkoły letniej.

Jak donosi Telegraph, więcej niż jedno dziecko zostało umieszczone w "rodzinie homoseksualistów", co dla ambasady oznacza nieodpowiednie warunki w domu goszczącym młodych ludzi.

Jednak Diana Lowe, dyrektor wykonawczy jednostki akredytującej dla Language Services tłumaczy, że otrzymuje niewiele skarg ze strony rodziców.

"To dobrze że ambasada rosyjska ostrzega rodziców, ale namawiam do kierowania bezpośrednich zapytań do organów akredytacyjnych" - tłumaczy.

Na pytanie o dzieci przebywające z gejowskimi opiekunami, pani Lowe powiedziała: "To delikatna kwestia. Ludzie, którzy rozdzielają uczniów powinni być świadomi kulturowej odmienności gości, powinni być poinformowani o profilu rodzinnym ucznia. Ale nie ma nic złego per se w tym, że ucznia gości para gejów. Niektóre z tych par są najbardziej gościnne".

Czy według Was umieszczenie dziecka w rodzinie homoseksualnej, powinno być traktowane jako "złe warunki mieszkaniowe"?

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Oczywiście są też źródła internetowe, z anglojęzyczną Wikipedią oraz całą chmarą bdb filmów dokumentalnych w języku angielskim i niemieckim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę czytać: Tukidydesa, Swetoniusza i Ammiana Marcelina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jakie były te końcowe wyniki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakoś nikt nie zauważył, że wszystko już bylo: demokracja, pełna tolerancja wobec, a nawet uprzywilejowanie zachowań homoseksualnych, z uwodzeniem nieletnich wlącznie, prawa człowieka, jawne i niejawne grupy nacisku wpływające bez przerwy na władzę itd. Przerobił to dokładnie w wielu wariantach już starożytny świat grecko-rzymski. Tak trudno zwrócić uwagę na końcowe wyniki?

Komentarz został ukrytyrozwiń
jebałtopies
  • jebałtopies
  • 21.07.2012 11:50

@@ Chorążkiewicz , Rudnicka !!! Kochajcie pederastów. Oni was wyrypią w dowód wdzięczności. Ten temat to jest jednym z waszych ulubionych . PLOTKARZE !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

beata Dzisiaj 02:38

Ja nie bronię ani gejowskiej myśli, ani ruskiej, ani chińskiej, ani żydowskiej, żadnej konkretnej mysli nie bronię. Proszę spojrzeć na problem szerzej, nie tylko przez pryzmat ograniczony przez klapki na oczach. To kwestia TOLERANCJI. Jesli homo ci nie przeszkadza, to niech sobie żyje spokojnie obok- to moja dewiza. Żyj i pozwól żyć. Dla katolika, a tych w Polsce większość, nie powinno to stanowić żadnego problemu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moim zdaniem temat zostałby już dawno wyczerpany, gdyby przestano mówić, ale wprowadzono by w końcu rozsądne, dobrze przemyślane prawo o związkach partnerskich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Temat homoseksualizmu jest jednak szczególny. Każdy argument na poparcie tezy "za" lub "przeciw" jest dobry? Nie ważne skąd pochodzi.

W jednym z komentarzy link jako receptę na przykładne ułożenie współżycia społecznego wskazuje Pani:

" 1/4 mieszkańców Izraela to muzułmanie i nikomu nie przychodzi do głowy usuwać jako symbolu państwa gwiazdy Dawida a menorę w Knesecie ubogacać półksięzycem.

Żydzi żyli setki lat u boku większości, której nie mieli za złe, że foruje jakąś swoją symbolikę - normalne, że większość potrzebuje dla podtrzymania swojej tożsamości kulturowej symboliki".

A tutaj wzorcem do naśladowania mają być Rosjanie... Dziwne przykłady dla Polaków Pani wyszukuje...

Wiem, że jest takie mądre powiedzenie "uczyć trzeba się choćby od diabła!". Autorka z tego skrzętnie korzysta i przykłady na poparcie swoich tez chętnie znajduje w... piekle, bo dla wielu Polaków coś, co pochodzi z Izraela albo Rosji nie jest akceptowane przez aklamację w odróżnieniu do pomysłów np. rodem z USA czy krajów UE. Dla mnie trochę dziwna argumentacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
beata
  • beata
  • 21.07.2012 02:38

Beata Rudnicka - Grzegorz Winiewicz
Jesteście dyżurnymi giermkami sodomii. Tak was mało a tak głośno szczekacie - zawsze jak się pojawi coś nie po waszej gejowskiej myśli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najwyraźniej zdaniem autorki każdy kto jest przeciwko homoseksualizmowi i feminizmowi nadaje się do zacytowania.
Czekam na koleje artykuły np:
"ludożercy zjadali w pierwszej kolejności homoseksualistów", albo:
"mafia od wieków dowodzona jest przez gejów".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.