Facebook Google+ Twitter

Rosyjska prasa o meczu Polska - Niemcy

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-08 07:42

Echa emocji, jakie towarzyszą dzisiejszemu meczowi Polska-Niemcy, dotarły do Rosji. Jedna z moskiewskich sportowych gazet ze szczegółami opisała przedmeczowe polsko - niemieckie antagonizmy.

Gazeta „Sowietskij Sport" pisze, że Polacy chcą wywalczyć pierwsze w historii zwycięstwo nad Niemcami. Komentator zwraca uwagę, że polska drużyna pokazała, iż powinien na nią uważać każdy rywal. Dziennik cytuje jednego z polskich dziennikarzy sportowych, który miał powiedzieć, że niemal dla połowy polskich kibiców zwycięstwo nad Niemcami jest o wiele ważniejsze od całego występu na Euro.

Gazeta zwraca uwagę, że reprezentacja polski w piłce nożnej pierwszy raz gra w mistrzostwach Europy. „Niedzielny przeciwnik tylko zwiększa historyczne znaczenie meczu", gdyż niemiecka drużyna „jest tradycyjnie jednym z najbardziej niewygodnych dla Polaków przeciwników" - czytamy w dzienniku.

"Sowietskij Sport" pisze, że jeden z polskich supermarketów obiecał, że w przypadku zwycięstwa polskiej drużyny nad Niemcami zwróci pieniądze wydane na telewizor. "Jeśli Polska sprawi sensację, straty tej sieci handlowej mogą wynieść setki tysięcy euro" - podkreśla komentator.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.