Facebook Google+ Twitter

Rosyjski gazociąg w Polsce? Tusk nic nie wie

Premier Donald Tusk nie wiedział o tym, że EuRoPol GAZ podpisały memorandum z Gazpromem drugiej nitki gazociągu jamalskiego. Wypada zadać pytanie: Co polski premier może i kto naprawdę rządzi Polską?

Donald Tusk zorganizował dzisiaj konferencję prasową. Wyraził na niej między innymi poparcie dla ministra skarbu, Mikołaja Budzanowskiego, który sceptycznie odniósł się do rosyjskiego pomysłu budowy drugiej nitki gazociągu( rura przebiegałaby przez Polskę). Na nieszczęście premiera podczas jego konferencji Reuters podał informację, że Gazprom i EuRoPol GAZ podpisały memorandum drugiej nitki gazociągu jamalskiego.

Zapytany o komentarz Donald Tusk powiedział, że nic w tej sprawie nie wie, i dlatego nie wypowie się. Następnie premier Tusk zakończył konferencję.

Stanisław Michalkiewicz od dawna twierdzi, że Polską rządzą tajne służby różnych państw, a Donald Tusk jest tylko
marionetką, która firmuje ich działania. To samo mówi dla portalu wpolityce.plMariusz Orion Jędrysek: "Dla mnie rząd Platformy Obywatelskiej to desant. To jest obcy desant, tak ich traktuję. Rząd Tuska nie jest rządem, który reprezentuje interesy Polski. On interesuje interesy czyjeś i wątpię, czy w ogóle nad czymkolwiek panuje. Dla mnie to są jakieś marionetki, ale nie wiem czy sterowane sznurkami czy pneumatycznie? Może finansami?Żaden rząd, podkreślam – ŻADEN – po 1990 r. nie marnował tak Polski jak ten obecny. Najgorszy etap eseldowskiego rządzenia nigdy nie był tak zły jak to, co się teraz dzieje. Ja to porównuję z „kradzieżą na wyrwę”, wyrwanie torebki".




Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

he he he , bo to kawał [ opóźniony ] na 1 IV .
Nic nie podpisywano , nie będzie drugiej nitki ani sznurka .
Opozycja jak zwykle się skompromitowała ogłaszając wotum nieufności dla Budzanowskiego !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.