Facebook Google+ Twitter

Rosyjski ślad katastrofy

Staje się pomału narodową tradycja, że przed kolejną rocznicą 10 kwietnia narasta w Polsce sztucznie podsycana histeria związana z katastrofą Smoleńską.

Najpierw zorganizowano kilka ekshumacji nieboszczyków, ekshumacji w wyniku których dowiadujemy się, że nieboszczyk xx pozostał nieboszczykiem xx. Nieco później uaktywnił się klan państwa Kaczyńskich, którzy niejako z urzędu wspólnie z panem Macierewiczem grają pierwsze skrzypce w celebrowaniu rocznicowych histerii. W ramach tej histerii odgrzewa się najbardziej nieprawdopodobne wersje katastrofy. Mieliśmy już wersję o rozpyleniu sztucznej mgły na lotnisku.

Słyszałem później, że skrzydło Tupolewa powinno ściąć brzozę smoleńską jak piła motorowa, a samolot powinien spokojnie lecieć dalej. Ostatnio publikowany wariant, to hipoteza o eksplozji na pokładzie, na moment przed przyziemieniem.
28 marca 2012 r. Jarosław Kaczyński w towarzystwie swojej bratanicy udzielając się medialnie w Brukseli, zasugerował, że minister Sikorski pamiętnego 10 kwietnia okazał się zbyt wcześnie zorientowanym o fakcie śmierci wszystkich uczestników tragicznego lotu do Smoleńska. Z takiej sugestii wynikałby wniosek o możliwych związkach ministra z organizatorami katastrofy. No, jeszcze gdyby te rewelacje były rozpowszechniane na rodzimym gruncie, to pół biedy. Tutaj ludzie człowieka znają i wiedzą jak traktować jego pomysły.

Znacznie gorzej, jak takie durnoty roztrząsane są na gościnnej ziemi belgijskiej i wędrują w szeroki świat. Kolejne rozpowszechnione rewelacje, to informacja o wybuchach na miejscu katastrofy i wynikający z tego wniosek o prawdopodobnym zamachu na samolot rządowy.

Któż mógłby taki zamach zorganizować w Smoleńsku? Odpowiedź nasuwa się sama. Nikt inny - tylko Ruscy. Zastanawiająca jest tylko kwestia potencjalnego powiązania ministra Sikorskiego z zamachowcami. Na mój gust, to on też nie lubi Ruskich w porównywalnym do pana prezesa Kaczyńskiego stopniu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

Przed upowszechnieniem internetu przypuszczałem, że odsetek durniów wśród Polaków wynosi nie więcej niż 10% i jest dość duży. Po katastrofie smoleńskiej okazało się że blisko połowa naszego społeczeństwa zachowała mentalność z czasów Średniowiecza.To znacznie większa katastrofa od tragedii smoleńskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powtórze swój wpis zamieszczony tu: link

"Jeśli już dochodzi do takiej paranoi, że na własny kraj grupa zaślepieńców czyni donosy i domaga się wkroczenia miedzynarodowych komisji do suwerennego kraju (Katarzyna Wielka sie kłania) - to pójdźmy w takim rozumowaniu dalej. W kazdym porządnym kryminale musi być motyw zbrodni i ktoś, kto na niej chce zyskać.
Otóż najwiekszym beneficjentem tego "zamachu" jest jak dotąd Jarosław Kaczyński: spodziewał się, że za jednym zmachem obali znienawidzonego Tuska i wygra wybory prezydenckie (na co żadnych szans jego brat nie miał), a naród prosto z cmentarza, na kolanach i z krzyżem w ręce pójdzie zagłosować na niego - Jarosława."

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grzegorz Wim
 • Grzegorz Wim
 • 01.04.2012 18:41

Charakterystyczne jest to że większość ludzi uważających że to wypadek na ogół nie widziała w życiu samolotu z bliska, nie wie jak samoloty są skonstruowane ,jak zbudowane są kadłub i skrzydła, nie wiedzą jak się samolotem steruje, z jaką prędkością podchodzi on do lądowania i jak dobrej (na jaką odległość) w efekcie potrzebuje widoczności.Nie oglądali też filmów na Youtube żeby sobie porównać manewrowanie TU 154 i Jaków lub IŁów, a przede wszystkim nie spojrzeli na mapę i nie zauważyli że to wojskowe lotnisko znajduje się za miastem co skutecznie umożliwia przygotowanie czegoś po cichu czyli rozstawienie niezbyt hałaśliwych wbrew pozorom maszyn do produkcji mgły podlecenia w tajemnicy helikopterami oraz owych 2 wybuchów które mogły być niesłyszalne w okolicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
 • czyt
 • 01.04.2012 18:27

@Grzegorz Wink- przestań pisać takie bzdety.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Charakterystyczne jest to, że większość ludzi uważających że to zamach na ogól nie widziała w życiu samolotu z bliska, nie wie jak samoloty są skonstruowane, jak zbudowane są kadłub i skrzydła, nie wiedzą jak się samolotem steruje, z jaką prędkością podchodzi on do lądowania i jak dobrej (na jaką odległość) w efekcie potrzebuje widoczności.
Nie oglądali też filmów na Youtube żeby sobie porównać manewrowanie Tu-154 i Airbusów, a przede wszystkim nie spojrzeli na mapę i nie zauważyli że lotnisko znajduje się przy liczącym 300 000 mieszkańców mieście co skutecznie uniemożliwia przygotowanie czegoś po cichu czyli rozstawienia hałaśliwych maszyn do produkcji mgły, podlecenia w tajemnicy helikopterami czy sterowcem oraz owych 2 wybuchów, które powinny być słyszalne w całej okolicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 01.04.2012 13:03

Czyt. - zobacz ile jest tego postkomunistycznego goowna ,jak próbują wciskać kit ludziom.

Najważniejsze że Polscy naukowcy się przełamali - przestali się bać i zaczynają coraz głośniej o tej tragedii mówić. Prof. Marek Czachor z Politechniki Gdańskiej o tym mówił w Parlamencie Europejskim .Potwierdza to co mówili prof. prof, Binienda i Nowaczyk ,na nagraniu słychać dwa wybuchy. Powstaną dwie grupy niezależne ok 30 naukowców,Poznajemy coraz więcej faktów ,coraz wicej kłamstw wychodzi....

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
 • czyt
 • 01.04.2012 11:46

GDZIE JEST RZEP? To dyskusja na jego poziomie, a może to nowy twór- receptariusz?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Receptariusz
 • Receptariusz
 • 01.04.2012 11:21

red Dzisiaj 11:07.Koniecznie napisz jaka będziesz miał gazetę w prawej rączce .Koniecznie napisz jaka ma nazwę .To ułatwi nasze spotkanie , a może i randkę .Napisz czy jesteś chłopem na swat czy po prostu babą z ikra .Muszę się przecież wykapać, by nie śmierdzieć gnojem.Za takiego mnie uważasz .Musze tez wpierw wziąć nauki u któregoś mądrego, by się odchamić .Przecież mnie uważasz za chama .Musze przecież gumiaki umyć by błyszczały niczym lakierki.No,i tak w ogóle to murze wyglądać tak byś mnie nie pomylił,a z kimś postronnym .Kochanie , czekam z utęsknieniem na mą miłość .Paaaaa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 01.04.2012 11:07

Przyjdz dziś o 13 na Starówkę będę czekał .Będę miał gazetę w prawej ręce , czekam gnoju.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Receptariusz
 • Receptariusz
 • 01.04.2012 11:03

red Dzisiaj 10:46.Właśnie daj namiar na siebie .Bardzo chętnie cie zobacz na oczy i bardzo chętnie z tobą porozmawiam .Śmiało pisz kim jesteś i gdzie chcesz mnie widzieć naocznie .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.