Facebook Google+ Twitter

Rosyjsko-polski transport.

Ludzie, po obu stronach granicy polsko-rosyjskiej. chcą normalnie żyć, chcą współpracować i prowadzić wymianę owoców swej pracy. Natomiast politycy, z obu stron prowadzą działania szkodzące ludziom, po obu stronach granicy.

"Z końcem stycznia straciły ważność zezwolenia dla polskich kierowców wykonujących przewozy na terenie Federacji Rosyjskiej."
" W poniedziałek w Warszawie, w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, mają się odbyć kolejne rozmowy w tej sprawie. Dwudniowe negocjacje polsko-rosyjskiej komisji mieszanej ds. międzynarodowych przewozów drogowych miały się rozpocząć w czwartek w Gdańsku. Rozmowy miały dotyczyć zasad wykonywania przewozów drogowych oraz ws. ustalenia wysokości kontyngentu zezwoleń na 2016 r. Do Gdańska nie przybyła jednak delegacja Rosji." (Oba fragmenty z: http://biznes.onet.pl/…/celnicy-ruch-ciezarowek-na-g…/lc9kvj)
Głupota polityków nie zna granic. WOOOOŁAM GŁOŚNO - NIECH USŁYSZY CAŁY ŚWIAT, NIECH SIĘ DOWIE O GŁUPOCIE ROSYJSKO-POLSKIEJ. Ludzie, po obu stronach granicy polsko-rosyjskiej. chcą normalnie żyć, chcą współpracować i prowadzić wymianę owoców swej pracy. Natomiast politycy, z obu stron prowadzą działania szkodzące ludziom, po obu stronach granicy. Nic, tylko tych polityków strącić z piedestału i dać im do zarządzania firmami transportowymi. Pytam się decydentów, w czyim interesie jest brak porozumienia w sprawie przekraczania granicy w obie strony. Muszę mocno zaciskać zęby, żeby nie krzyknąć - BARANY - komu służycie? - Z tego, jedynie diabeł się cieszy, że jego ziarno niezgody wydało owoce.
Lubię to!KomentarzU

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.