Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18784 miejsce

Rovaniemi przeniesione do Mikołowa!

Święty Mikołaj otworzył biuro w Mikołowie w województwie śląskim. Mieści się ono w budynku byłego żłobka, przy ulicy Konstytucji 3 maja 18.

 / Fot. ŚOB
Już po raz dwunasty w okresie przedświątecznym w Mikołowie szeroko swoje drzwi otwiera Biuro świętego Mikołaja – informuje pomysłodawca i główny organizator, radny Łukasz Osmalak. –Bez wsparcia wielu osób pomysł ten nie mógłby być realizowany, a już na pewno nie z takim rozmachem i efektami, jak obecnie.

Nie sposób nie docenić starań wolontariuszek szczególnie zaangażowanych w powodzenie zbiorki: Ewy Piaseckiej, Anny Filipek i Joanny Koczy. Pomagają również wolontariusze mikołowskiej oazy, a władze Mikołowa Biuro bezpłatnie przydzieliły lokal na czas akcji
 / Fot. ŚOB
Do akcji zbierania darów włączył się również Śląski Ogród Botaniczny – dodaje Małgorzata Szymańczyk – Darczyńcy mogą u nas zostawiać podarki dla potrzebujących w godzinach 7-15 do dnia 21 grudnia. Pracownicy spośród siebie, swoich rodzin i znajomych zebrali już sporo wartościowych i przydatnych przedmiotów oraz wiktuałów. Dary przekażemy podopiecznym Stowarzyszenia „Uśmiech” z Mikołowa, Domu Samotnej Matki PCK (Centrum Interwencji Kryzysowej) z Rudy Śląskiej oraz Noclegowni z Tychów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.