Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4921 miejsce

Rower i Google Maps, czyli jak zjeździć świat nie ruszając się z domu

Na rowerze można zjeździć każdy fragment naszej planety. Jest to tani, zdrowy i przyjemny środek transportu. Co jednak, jeżeli chcemy przemierzyć oddaloną od tysiące kilometrów trasę, a nie mamy możliwości dojazdu do niej?

 / Fot. Materiały promocjne / www.proform.comNa niezwykłe połączenie roweru z mapą wpadła firma Proform, prezentując oficjalny rower treningowy wyścigu Tour De France. Nie byłoby w nim nic dziwnego, gdyby nie fakt, że urządzenie podłączone jest z serwisem Google Maps, a zamontowany w nim ekran pozwala nam wybrać jedną z zainstalowanych tras, pozwalając nam przejechać się po niej bez wychodzenia z domu.

Rower korzysta z technologii iFit Live, dzięki której każdy kilometr trasy jest jak najlepiej odwzorowany - sensory odzworowują każdą pochyłość, czy nierówność terenu.

A gdzie pejzaże?


Sam trening rozpocząć możemy na jednym z 24 odcinków i choć istnieje możliwość stworzenia własnej trasy, to nie wydaje się Wam, że nic tak doskonale nie odda treningu na rowerze, jak jazda na nim w rzeczywistości? W końcu największą zaletą jazdy na rowerze jest podziwianie krajobrazu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.