Facebook Google+ Twitter

Rowerem na 44. piętro hotelu InterContinental

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-02-06 17:26

26 maja ubiegłego roku, Krystian Herba zdobył Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że dokonał tego na rowerze. 780 stopni pokonał w niespełna 20 minut. W sobotę pobił pobił swój rekord.

Krystian Herba / Fot. PAPTym razem za cel postawił sobie hotel InterContinental w Warszawie. Jest to jeden z najwyższych hoteli w Europie, liczący 150 metrów różnicy poziomów.

Krystian Herba to trialowiec z Rzeszowa. Kiedy wspiął się na rowerze na Pałac Kultury, nikt nie przypuszczał, że niecały rok później pobije swój rekord. Dzisiaj udało mu się tego dokonać. Wskoczenie na 44. piętro hotelu InterContinental zajęło mu 26 minut i 9 sekund. Pokonał przy tym 859 schodów i 150 metrów różnicy poziomów. Kosztowało go to więc bardzo dużo wysiłku fizycznego.

Rzeszowianin jest więc pierwszym Polakiem, któremu udało się zdobyć tak wysoki budynek na rowerze. Warto dodać, że podczas wspinaczki nie mógł podpierać się rękami ani nogami, więc wiele zależało od jego umiejętności utrzymania równowagi.

Źródło: Nowiny 24

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawe,owszem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.