Facebook Google+ Twitter

Rowerem na Kaszuby część 3 (zdjęcia)

Deszcz padał jeszcze kilka dni a ja nie mogłem dłużej czekać w Kołobrzegu, jeżeli chciałem zrealizować swój plan. W tej galerii pokazuję odcinek drogi z Kołobrzegu do Gdyni. Jeden dzień postoju w Ustce.

1 z 19 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Tereny w okolicach Sławna. Ścieżka rowerowa do Gdańska jest tylko na mapie. Jadę z okolic jez. Jamno już tylko szosami. Jak jest mapa ścieżki rowerowej, to i chyba fundusze europejskie też dotarły do Polski? Gdzie się podziały?Fot. Piotr Wierzbicki
Tereny w okolicach Sławna. Ścieżka rowerowa do Gdańska jest tylko na mapie. Jadę z okolic
jez. Jamno już tylko szosami. Jak jest mapa ścieżki rowerowej, to i chyba fundusze europejskie też dotarły do Polski? Gdzie się podziały?
Fot. Piotr Wierzbicki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

dzisiaj dowiedziałem się, że moi koledzy jeżdżą do Świnoujścia, przesiadają się na rowery i jadą na kilka dni ścieżkami rowerowymi na terenie dawnego NRD. Prawdopodobnie rewelacje.
oraz koło rowerzystów w Goleniowie jeździ przeważnie po terenach byłego NRD w zgrupowaniach Polsko-niemieckich. A u nas?! Trasa jest na mapie od Kołobrzegu do Gdańska a w rzeczywistości nie ma nawet oznakowań! Orientacja wg gwiazd, Księżyca i Słońca. Zawracałem na trasę po 40 km. Ale nie żałuję, bo tereny rzeczywiście są piękne. Pomysł na tą trasę był wyborny, tylko fundusze europejskie gdzieś wsiąkły i zostaną tylko marzenia o połączeniu trasą rowerową Szczecina z Gdańskiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze, mamy blaski, mamy cienie, mamy też konkretny wymiar Pana "poświęcenia" - piękne zdjęcia.:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ile przygód na wycieczce rowerowej?! Jeden minus, że jazda w pojedynkę. Nudno a w namiocie nie ma się do kogo przytulić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejne, ciekawe zdjęcia.:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.