Facebook Google+ Twitter

Rowerem po mapie

Mapę szlaków rowerowych po Ziemi Mrągowskiej wydała Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Mrągowska przy współpracy z Centrum Informacji Turystycznej. To pierwsza tego typu mapa - w jej przygotowaniu pomogli mrągowscy kolarze i przewodnicy.

okładka mapy / Fot. Katarzyna EnerlichJedenaście tras rowerowych i dwie ścieżki przyrodnicze prezentuje długo wyczekiwana przez turystów i mieszkańców mapa pod tytułem Szlaki rowerowe Ziemi Mrągowskiej. Zabytkowe chałupy w Zyndakach, wiatrak holendarski w Zalcu, średniowieczne grodzisko na jeziorze Salęt - to tylko niektóre z opisywanych atrakcji. Mapa zawiera też informacje o stopniu trudności tras, ich długości oraz głównych atrakcjach, jakie można spotkać po drodze. Ich wyboru dokonały: Ewa Zera i Beata Rówczyńska z Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej.

Ewa Zera jest na co dzień przewodnikiem turystycznym - jak mówi, opisywane trasy to jedne z najbardziej popularnych i lubianych przez turystów. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że pokazują najciekawsze miejsca na Ziemi Mrągowskiej. Duża liczba zdjęć zachęca nie tylko do obejrzenia mapy, ale przede wszystkim - to sprawdzenia ścieżek na własnym rowerze. Mapa wydana jest w trzech językach: niemieckim, angielskim i polskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ dobrze wiedzieć

Komentarz został ukrytyrozwiń

+;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.