Facebook Google+ Twitter

Rowerowo-rzeżuchowo dla Aniołów

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-04-11 15:29

Mieszkańcy osiedla Dębowe Tarasy, deweloper jego III etapu – firma IMMOFINANZ Group - oraz katowicki salon Intersport pomogą dzieciom z Domu Aniołów-Stróżów wyjechać na letni obóz rowerowy.

W sobotę 12 kwietnia, przy okazji bezpłatnej akcji serwisowej dla mieszkańców, Anioły kwestować będą na ten cel. Każdy ofiarodawca otrzyma w prezencie świąteczną rzeżuchę.
Serwisanci Intersportu, który jest parterem akcji, w najbliższą sobotę przeglądać będą także jedno-ślady należące do dzieci ze stowarzyszenia. W przypadku poważniejszych usterek Dębowe Tarasy sfinansują koszt napraw i części zamiennych, na które Intersport zaoferował preferencyjne ceny.
Na obóz Anioły z Katowic-Załęża planują wyjechać w lipcu. Ich wyjazd wesprzeć można także prze-kazując część podatku w ramach trwającej kampanii 1% lub na konto podane na stronie Anioly24.pl.

O OSIEDLU DĘBOWE TARASY
Dębowe Tarasy to prestiżowe osiedle mieszkaniowe w Katowicach. W ramach dwóch pierwszych eta-pów inwestycji do użytku oddano ponad 500 mieszkań. Dobiegający końca III etap projektu objął budowę 317 nowych mieszkań. Inwestorem i deweloperem osiedla jest austriacka firma IMMOFINANZ
Group.
Zaletą osiedla jest bardzo atrakcyjna lokalizacja: w centrum Katowic, w pobliżu Parku Śląskiego oraz
Silesia City Center, a do tego w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych Górnego Śląska. Dębowe Tarasy nawiązują do nowoczesnej, wielkomiejskiej elegancji. Jej znakiem szczególnym są budynki o kaskadowej architekturze oraz bardzo widne mieszkania.
Projekt wyróżnia się także pod względem rozwiązań i wysokiego standardu wykonania (np. wykończenie powierzchni wspólnych, szybkie windy, dużo zieleni na terenie osiedla). Wstęp na osiedle będzie monitorowany i możliwy za pomocą pilota oraz kart dostępu.
W 2008 roku projekt i realizacja już wybudowanej części osiedla uhonorowano prestiżowymi nagrodami: tzw. „Oskarem” budownictwa, tj. Wielką Nagrodą Prezydenta Izby Budownictwa w Katowicach oraz tytułem „Best Development” w konkursie CNBC European Property Awards.

O IMMOFINANZ GROUP
IMMOFINANZ Group to jedna z największych w Europie firm z branży nieruchomości. Jest no-towana w indeksie ATX na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Giełdzie Papie-rów Wartościowych w Warszawie. Od momentu założenia w 1990 r. zgromadziła portfolio wy-sokiej klasy nieruchomości, które obecnie obejmuje ponad 1600 wysoko notowanych nieru-chomości o wartości około 10,2 mld euro. Jako „machina napędzająca rynek nieruchomości” koncentruje się na połączeniu 3 podstawowych obszarów działalności: rozwoju trwałych, spe-cjalnie zaprojektowanych wysokiej klasy nieruchomości w najlepszych lokalizacjach, zarządzaniu aktywami oraz zoptymalizowanym cyklu sprzedaży. Celem firmy jest uzyskanie wysokiej ren-towności podczas całego procesu zmiany wartości, z jasno określonym, ujednoliconym i uprze-mysłowionym procesem. IMMOFINANZ Group koncentruje swoją działalność w segmencie handlowym, biurowym, logistycznym i mieszkaniowym na ośmiu rynkach: austriackim, niemiec-kim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, polskim i rosyjskim. Więcej informacji do-stępnych jest na: http://www.immofinanz.com | http://blog.immofinanz.com | http://properties.immofinanz.com

(Marek Thorz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.