Facebook Google+ Twitter

"Równe i równiejsi" - mija termin nadsyłania prac na konkurs

Dziś, 30 września, mija termin nadsyłania artykułów na konkurs "Równe i równiejsi", który zorganizowała Fundacja Feminoteka.

Pięć tysięcy złotych dostanie zwycięzca konkursu "Równe i równiejsi". O pieniądze powalczą nadesłane przez polskich dziennikarzy teksty, audycje radiowe i telewizyjne - o równouprawnieniu kobiet oraz mężczyzn i tolerancji obu płci, które ukazały się w polskich mediach pomiędzy 1 czerwca 2007 roku a 1 czerwca 2008.

W jury zasiądą, między innymi, Adam Bodnar (Helsińska Fundacja Praw Człowieka), Anna Laszuk (Radio TOK FM), Sergiusz Kowalski (PAN) czy Lidia Ostałowska (Gazeta Wyborcza). Nagrodę ufunduje firma Ernst&Young Polska. Jak podała Fundacja Feminoteka, Konkurs “Równe i równiejsi” jest jednym z działań realizowanych przez Feminotekę w ramach projektu „Gendermeria – równościowy monitoring” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej “Środki Przejściowe”.

Wszyscy chętni, którzy chcą wziąć udział w konkursie, powinni niezwłocznie nadesłać swój tekst drogą elektroniczną na adres: gendermeria@feminoteka.pl z dopiskiem: konkurs „Równe i równiejsi”.

Gala finałowa połączona z wręczeniem nagród odbędzie się w listopadzie 2008 roku w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No przecież tak jest w lidzie:))) Artykuł ukazał się wczoraj

Komentarz został ukrytyrozwiń

Termin nadsyłania prac upłynął 30.09.2008r.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.