Facebook Google+ Twitter

Roxette wyrusza w europejsą trasę koncertową 2015!

Roxette - szwedzki duet reprezentujący nurt muzyki pop i rock, w którego skład wchodzą Per Gessle oraz Marie Fredriksson wyrusza w euorpejsą trasę koncertową. 22 czerwca 2015 wystąpią na warszawskim Torwarze.

 / Fot. Materiały prasoweLiveNation z dumą informuje, że Roxette zagra trasę w Europie, a otworzy t tras koncert w Mediolanie. Następnie zespół zagra 29 koncertów w 18 różnych krajach. Trasa ta będzie podsumowaniem 30-letniej kariery Roxette jako, że w 2016 roku przypada 30 rocznica ich istnienia. Dlatego właśnie trasa została nazwana "XXX - The 30th Anniversary Tour".

Roxette koncertuje właśnie w Rosji, w krajach bałtyckich i Finlandii. Gra w wypełnionych fanami arenach. Obecna trasa zakończy się w listopadzie tego roku, a już w lutym 2015 zespół wyruszy ponownie w trasę po Australii i Nowej Zelandii.

Roxette odwiedzi także Polskę z koncertem w Warszawie na Torwarze. Bilety w sprzedaży od 12 Listopada na www.Livenation.pl

To wspaniałe, że możemy powrócić na europejskie sceny. Odzew jaki otrzymujemy od naszej publiczności przez te wszystkie lata jest niesamowity i nie możemy się doczekać, aby ponownie spotkać się z fanami. Czekamy na Was w Europie! - Roxette

Minęło 25 lat od przełomowego singla Roxette "TheLook" który zdobył pozycję # 1 na Billboard Singles Chart (marzec 1989). "Listen To Your Heart", "It Must Have Been Love" i "Joyride" również zdobyły pozycje # 1 w USA, dzięki czemu Roxette stało się jednym z największych zespołów popowych naszych czasów.

Roxette sprzedał ponad 75 milionów albumów – a ta liczba zwiększa się codziennie. Z ich imponującą kolekcją przebojów duet rządził na listach przebojów przez całe lata 90-te.

 / Fot. Wikipedia CommonsPo długiej przerwie, w trakcie której Marie Fredriksson wracała do zdrowia po walce z nowotworem, razem z Per Gessle powrócili na scenę w roku 2011. Wraz z nowym albumem "Charm School" i singlem “She’s Got Nothing On (But The Radio)” Roxette ponownie zajęło wysokie pozycje na lista przebojów. Zagrali 153 koncerty dla 1,5 miliona fanów na całym świecie podczas trasy koncertowej promującej.

W październiku 2014 Roxette wyryszył w zupełnie nową trasę po Rosji, krajów bałtyckich i Finlandii, a w lutym zagrają jeszcze 7 koncertów w Australii i Nowej Zelandii.

Bilety w sprzedaży od 12 Listopada na www.Livenation.pl

TRASA
10.5 Mediolan, Teatro Arcimboldi
13.5 Madryt, Palacio de Deportes
14.5 Barcelona, Sant Jordi Club
17.5 Bucharest, Aranele Romane
19.5 Budapeszt, Budapest Sports Arena
21.5 Praga, O2 Arena
23.5 Jelling, Jelling Festival
26.5 Paryż, Olympia
27.5 Amsterdam, HMH
29.5 Antwerpen, Lotto Arena
1.6 Dublin, The O2 Arena
13.6 Trondheim, Sverresborg
22.6 Warszawa, Torwar
24.6 Cologne, Lanxess
25.6 Hamburg, O2 World
27.6 Berlin, O2 World
28.6 Dresden, Elbufer
30.6 Mannheim, SAP Arena

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.