Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2287 miejsce

Roy Jones Jr wygrał na punkty! Powrót wielkiego mistrza?

Jednogłośną decyzją sędziów, legenda światowego boksu, Roy Jones Jr, wygrał starcie z Maxem Alexandrem. Czyżby wielki mistrz nie powiedział jeszcze ostatniego słowa?

Oficjalny plakat promujący walke RJJ vs Max Alexander / Fot. http://www.badlefthook.comJeszcze kilka lat temu Roy Jones Jr (55-8, 40 KO) był niekwestionowanym mistrzem i wielu najzwyczajniej unikało starcia z "Królem Nokautów". Po ostatnich niepowodzeniach tendencja się odmieniła, a team RJJ pozwolił na zorganizowanie walki nawet z tzw. bokserskim „średniakiem”.

Mimo iż popularny "Junior" dominował miedzy ringowymi linami, nie zdołał posłać Maxa Alexandra (14-6-2, 2 KO) na deski. Sędziowie nie mieli jednak najmniejszego problemu ze wskazaniem zwycięzcy i po 10 rundach to Roy Jones Jr wniósł rękawice w tryumfalnym geście.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Copped.jpg / Fot. Wikimedia CommonsCiężko jednak pozbyć się wrażenia, iż przeciwnik dobrany byłemu mistrzowi czterech kategorii wagowych, nie był zbyt wymagający. Gala organizowana była pod dumnie brzmiącym tytułem "Zmartwychwstanie". Czy rzeczywiście można jednak już mówić o "odrodzeniu" legendy?

Czy "Junior", który nie należy już do najmłodszych zawodników (43 lata), wróci na szczyty światowego pięściarstwa? Jak poradzi sobie w starciu z topowymi zawodnikami? Jedno jest pewne – nie brakuje mu determinacji i ambicji.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.