Facebook Google+ Twitter

Róża Nowak cierpi na raka trzustki

Przesyłam link do strony internetowej. Tylko dla osób zainteresowanych losem ciężko chorej Róży.

http://www.rozanowak.pl/

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
malopolska.naszemiasto.pl


Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Plakat do pobrania:
http://www.rozanowak.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9&Itemid=8

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.youtube.com/watch?v=ynUfQ6egzps&feature=player_embedded

Komentarz został ukrytyrozwiń

Historia Róży


Róża Nowak jest bardzo pogodną, 23-letnią dziewczyną, która do niedawna prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Studia magisterskie, praca zawodowa, kursy doskonalące znajomość języków obcych, zajęcia sportowe - to tylko część codziennego życia Róży. Była zawsze pogodna, uśmiechnięta, skora do pomocy innym, a przede wszystkim szczęśliwa!

Jednak w styczniu tego roku jej życie zmieniło się nie do poznania.

Przy okazji niegroźnego zabiegu chirurgicznego wykryto u niej zaawansowanego raka trzustki, którego szanse na wyleczenie są bliskie zeru. Technologia medyczna, stosowana w krajowej służbie zdrowia, nie daje jej żadnej nadziei. Jedyny szpital, który oferuje Róży leczenie, nie zaś czekanie na wyrok wydany przez wszystkich dotychczas odwiedzanych lekarzy, znajduje się w Meksyku, a leczenie w nim jest bardzo kosztowne i długotrwałe.

Mimo braku środków finansowych, bezlitosnych statystyk obrazujących śmiertelność osób cierpiących na raka trzustki, bardzo szybkiego postępu choroby, wielkiego cierpienia, a także prognoz lekarzy nie pozostawiających żadnych złudzeń, Róża posiada ogromną chęć życia, wolę walki i wielką nadzieję, że uda jej się przezwyciężyć raka albo chociaż zatrzymać jego postęp. Nie odbierajmy jej tego. Pomóżmy zebrać potrzebną kwotę, aby miała szansę pokonać chorobę.

Róża wraz z Kamilem przygotowuje się do wylotu do Meksyku. Eksperymentalna terapia to jedyna szansa na powrót do zdrowia. Jej koszty są jednak bardzo wysokie. Przelot do Meksyku transportem sanitarnym kosztuje około 70 tysięcy złotych. Stan Róży nie pozwala na podróż zwykłym samolotem. Jedna seria leków to kwota 25 tysięcy dolarów. Liczy się zatem każda kwota, która wspomoże leczenie."

Wszystko się zmieniło..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.