Facebook Google+ Twitter

Róża Thun gościem programu Ostry Dyżur Polityczny

"Europejska Partia Ludowa marzyłaby o tym, aby wystawić Donalda Tuska jako swojego kandydata na szefa KE" - mówi najlepsza eurodeputowana 2013 roku, Róża Thun w rozmowie z Karolem Andrzejewskim.

Karol Andrzejewski i Róża Thun / Fot. fot.W programie dodatkowo o problemach wewnątrz PO, wyborach do PE, zainteresowaniu Polaków polityką oraz o zwycięstwie Angeli Merkel w wyborach do Bundestagu – pyta Karol Andrzejewski.

Róża Thun - arystokratka, księżna, była przedstawiciel Komisji Europejskiej w Polsce, była szefowa Fundacji Schumana, Posłanka do Parlamentu Europejskiego. Jako jedyna Polka zdobyła dwukrotnie nagrodę MEP Awards dla najlepszej eurodeputowanej w 2011 i 2013 roku. Odznaczona: Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, francuskim Narodowym Orderem Zasługi, Orderem Zasługi Republiki Włoskiej.

Ostry Dyżur Polityczny – to nowość w polskim Internecie. Program publicystyczny, który udowadnia, że polityczne dyskusje toczą się nie tylko w studiu wielkich stacji telewizyjnych czy rozgłośni radiowych. Celem programu jest pokazanie, że politycy są bliżej - niż nam to się wydaje. Każdy z nich powinien być dostępny dla swoich wyborców podczas dyżuru poselskiego. Postanowiłem to sprawdzić, dlatego z kamerą i serią pytań odwiedzam ich w biurach poselskich – zapraszając na Ostry Dyżur Polityczny. Pomysłodawcą, twórcą i prowadzącym program jest Karol Andrzejewski.

Znajdź nas na:
Facebook - zalajkuj
Twitter - tweetnij
YouTube - subskrybujWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.