Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7828 miejsce

Róża Thun odwiedzi Ostrowiec!

21 kwietnia eurodeputowana Róża Thun gościć będzie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 / Fot. archiwum prywatne21 kwietnia eurodeputowana Róża Thun gościć będzie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Weźmie udział w Klubie Obywatelskim, który odbędzie się o godz. 18.00 w Muzeum Historyczno-Archeologicznym. Wcześniej nieformalnie spotka się również z członkami Zespołu Pomocy Koleżeńskiej, których wspiera w działaniach. Serdecznie zapraszamy do udziału w Klubie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

Dodam, że od 1993 r. Plan Spinelliego stał się oficjalnym programem Wspólnoty Europejskiej i późniejszej Unii Europejskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe, czy pani Róży Thun, rdzennej Polce (jak pisze Basia), na tym spotkaniu ktoś zadał pytanie dlaczego działa w grupie Altiero Spinelliego w Unii Europejskiej, której cele są przecież sprzeczne (jeszcze póki co...) z obowiązującą u nas Konstytucją?

Wyjaśniam tym, którzy może nie wiedzą w czym rzecz - zwolennicy marzeń tego nieżyjącego już komunisty włoskiego mają dążyć do likwidacji państw narodowych w Europie. To jest właśnie ta sprzeczność z obowiązującą ustawą zasadniczą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ BB, proszę sobie wyobrazić, mam dla Pana niespodziewankę. ;-)
Otóż muzułmanie francuscy chcą M. Le Pen, bo..... ona obiecuje zwalczać fundamentalistów.

a link tragikomiczny. Przesłanie jest stare. oczywiście. to cała hipokryzja. Jak Kali, to dobrze ale jak Kalemu...to...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tu nie ma mowy o jakiejś doktrynie, ale o realnym ocenieniu faktów. Mamy do czynienia z falą pasożytów zalewających osłabioną lewackimi idiotyzmami Europę. W tych wielce oświeconych, multikulturowych, otwartych krajach są już dzielnice do których nawet policja się nie zapuszcza. Na łódeczkach przypływają młodzi, silni mężczyźni, zachowujący się jakby całe życie mieszkali w dżungli a nie ofiary wojny, coraz głośniej jest o prawie szariatu.

Pani Barbaro, ma Pani rację, że wędrówki ludów się zdarzały, ale nie chce Pani chyba żeby doszło do sytuacji w której może Pani wychodzić z domu jedynie z owiniętą głową i to za zgodą męża...

Podobnie jak Pani Barbara obawiam się o wybory we Francji - jeden z kandydatów proponuje 100% podatek dla zarobków powyżej 400 tys euro rocznie i ma nawet 19% poparcia. Lewicowe ideały nadal są żywe w UE.

I jeszcze z dedykacją dla Pani Barbary (źródło beznadziejne, ale chodzi o samą treść obrazka):
http://img.wiocha.pl/images/3/6/362a016498c39fb67cf8bbd622b83d5e.jpg

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obaj Panowie dyskutujecie tylko o tym co Wam pasuje do Waszej doktryny.

I Pan Artur ma racje, w rzeczy samej . E viva hipokryzja i hedonizm polityczny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, dobrze wiem, że wielu ludzi myśli inaczej. To zresztą nie ma większego znaczenia, że ja to wiem. Najgorsze jest to, że taką wiedzę mają Ci, którzy totalnie wykorzystują ową dobroć, wielkoduszność, szlachetność, ale i naiwność tych inaczej myślących.

Po wejściu Polski do UE zastosowano 10-letnią kwarantannę Polakom i zablokowano im podejmowanie legalnej pracy w Niemczech, zamiast poddać to prawu popytu i podaży. A teraz? Pani Angela mówi do "uchodźców": herzlich willkommen! A dziś chce nam część tych zaproszonych gości przekazać na garnuszek. To jak to jest? A jeżeli oni nie zechcą być na polskim garnuszku, to co wtedy? Przymus przyjęcia kontyngentu? Ba! To jeszcze nie wszystko. Obłudnicy z UE wynajęli sobie "zbira" Turcję, która za niezłą kasę ma przytrzymywać tych "uchodźców" i nie wpuszczać ich na teren UE. Ale gdy Profesor Wolniewicz powiedział, że "łódeczki trzeba zatapiać", to odsądzono go od czci i wiary. Lepiej przecież wynająć zbira, bo my chcemy mieć czyste rączki. Poza tym niewielu ludziom przyszło do głowy, żeby bogaci bracia muzułmanie pomagali tym biednym muzułmanom pędzącym do Europy. Arabia Saudyjska, Kuweit i inni - dlaczego braciom w wierze nie pomagają? Gdzie tu w tym widzisz szlachetność? To jest raczej odwrócenie głowy w drugą stronę przed potrzebującym pomocy bliźnim innowiercą (bo to też podobno bliźni). Obłuda i hipokryzja w czystej postaci! Nawet do kwadratu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale ja, mam wrażenie, nie odsuwam problemu na bok.
I mam wrażeniem, że jest dokładnie odwrotnie:

" Taki tok wrzucania do jednego worka..."

Przecież nie wrzucam do "jednego worka".
Janina Ochojska, która swego czasu opowiadała o szczegółach swojej pomocy, powiedziała wyraznie, cytuje z pamięci: " to jest też kwestia asertywności, to jest kwestia dokonywania wyborów, czyli mówiąc wprost: to zrobię, a tego nie. I z tym trzeba się pogodzić."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze, wiadomo , że ten system, oparty na zysku, nie jest najlepszy, nie sprawdził się ten jak i inne, nie spełniły one nadziei. ale nikt nie ma lepszego pomysłu jak na tę chwilę i chyba jutrzejszą. Kapitał rzeczywiście ogromny jest w rękach niewielu, wszystko dobrze dopóki to żaden "diabeł" "idiota" czy psychopata.
Odsunął Pan poruszony inny problem. Ciekawa jestem
jak zareagowali by panowie, gdyby o wszystkich wyznawcach chrześcijaństwa mówić "katole"!
nawet jeśli uściślimy tylko do katolików to wielce niesprawiedliwe będzie mówić "katole".
A przecież jeszcze nie tak dawno w Irlandii walczono z terrorystami.
Tam katolicy i anglikanie byli śmiertelnymi wrogami dla siebie i bomby wybuchały jak grzyby po deszczu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro, sytuacja jest iście "szatańska". Gdy tak niewielu skupia w swoich rękach tak wielki kapitał, to należy się, moim zdaniem, przynajmniej zastanowić, czy dotychczasowe reguły "gry" są dla nich korzystne. A korzystne są takie, które ugruntują ich pozycję.
Dla nich wywołanie wojny, to jak splunąć, jeśli dojdą do wniosku, że mogą więcej zyskać, niż stracić. To już przecież potwierdziła historia, a dzisiaj są nieporównywalnie większe i szybsze narzędzia wpływu.

Jak się bronić? Widząc tragedię poszczególnych ludzi i jednocześnie szatański plan w tle ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku. z całym szacunkiem, .. ale jest mi przykro.
podany Twój link, artykuł bez komentarzy przeczytała dopiero dziś.ale.... smutno mi czytając Cię tutaj i tam.
Wiem, że mój "smutek" nikogo nie wzruszy i świata nie zmieni, ale chciałam byś wiedział, że nie wszyscy tak myślę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.