Facebook Google+ Twitter

„Rozbujaj ŚWIATA CIEKAWOŚĆ!” - jutro mija termin zgłoszeń!

Przed nami ostatnia doba na to, by wysłać Skorupowi taneczną interpretację jego najnowszego singla pt. „Świata ciekawość”. By wziąć udział w konkursie na pewno nie trzeba umieć tańczyć, ale po prostu dobrze się bawić...

To już ostatni dzwonek, by wziąć udział w konkursie na taneczną interpretację singla - Jestem ciekawy, jak inni czują beat DiNO - mówi sam raper. - To zabawa dla ludzi z dystansem do samych siebie, lubiących się wygłupiać i nawet takich, którzy w ogóle nie potrafią tańczyć. W końcu sam nie jestem żadnym tancerzem - zachęca do udziału w konkursie.

Przypominamy, że jury – na czele ze Skorupem – pod uwagę będzie brało wyłącznie zgłoszenia zgodne z regulaminem. A w nim pojawia się informacja m.in. o tym, że osoby niepełnoletnie (ale które ukończyły 13 lat) mogą brać udział w zabawie tylko za zgodą rodziców, filmy mają trwać minimum 30 sek (maksymalnie ok. 2 min) i należy umieścić je na swoim kanale w serwisie YouTube.

Kadr z planu teledysku Audio, do którego ma zostać nakręcony mini-klip można pobrać z oficjalnej strony wydawcy Skorupa, a zarazem organizatora konkursu - www.MaxFloRec.pl. 4 października to nieprzekraczalny termin zgłoszeń. Linki do filmów należy wysyłać mailem na adres: konkurs@maxflo.pl. Więcej szczegółów na stronach patronów medialnych akcji: CGM.pl i RapPortal.pl.

„Świata ciekawość” to już drugi singiel zwiastujący PIĘKNĄ POGODĘ. Premiera albumu planowana jest na przełom października i listopada tego roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.