Facebook Google+ Twitter

Rozdajemy nagrody za dobre artykuły

Marcin Nowak, Piotr Biegała i Bartłomiej Międzybrodzki - to nagrodzeni autorzy. Ale nie zapominamy również o tych, którzy w swoją pracę włożyli wiele serca. Ich efekty możecie ocenić sami. Oto lista:

Nagrody / Fot. Agata ŚlusaryczkBezapelacyjnie i jednogłośnie szczególne wyróżnienie należy się Marcinowi Nowakowi za relacje ze szczytu Unii Europejskiej. Marcin przebywa na stażu w Parlamencie Europejskim, a dodatkowo na łamach Wiadomości24.pl relacjonował to, co działo się w stolicy Europy. Na stronach gazety internetowej można zobaczyć m.in: jak wyglądał szczyt UE od środka oraz przeczytać najbardziej aktualne newsy prosto z Brukseli czy Polska przegrywa w sprawie definicji wódki. O naszym "korespondencie" napisał na swoim blogu medioznawca - Krzysztof Urbanowicz

Piotr Biegała nasz wojskowy ekspert. Komentuje i często dementuje informacje dotyczące polskich żołnierzy w Afganistanie. Warto przeczytać tekst dotyczący opancerzenia wojskowego samochód HMMV Polska armia oszczędza na opancerzeniu, żołnierze się buntują. Autor twierdzi, że jeśli polscy żołnierze w Afganistanie używają tych samych maszyn co w Iraku - to naprawdę mogą obawiać się o swoje życie i zdrowie. Dodatkowym plusem materiału są zdjęcia samochodu HMMV.

Bartłomiej Międzybrodzki wykazał się prawdziwym reporterskim poświęceniem. Pierwszego dnia protestu pielęgniarek, do późnych godzin wieczornych towarzyszył im ze swoim aparatem. Efekt zobaczcie sami:Nocny strajk służby zdrowia w Warszawie. Należy jeszcze dodać, że zdjęcia znalazły się bardzo szybko w serwisie.

Wyróżnienia i słowa uznania należą się również innym Autorom:

Łukasz Zawadzki - za wspaniały debiut. Pozwolę sobie opisać sytuację, która miała miejsce na niedzielnym dyżurze. Internauta zapytał mnie na Gadu-Gadu, co dzieje się na mieście, bo jest chętny, żeby zrobić materiał (dodam jeszcze, że Łukasz był do tej pory tylko czytelnikiem Wiadomości24.pl). Odpowiedziałam, że głównym wydarzeniem jest nadal strajk pielęgniarek. Łukasz bez chwili zastanowienia ruszył w miasto i niewiele później nadesłał zdjęcia ze strajku pielęgniarek. Doceniamy przede wszystkim własną inicjatywę.

Robert Szulc Chcemy rozmawiać z rządem, bo nie możemy zostawić chorych

Iwo Szaleniec Bohater "Długu":rzeczywistość była brutalniejsza

Krzysztof Olejniczak
Przymusowy postój siódemki na Ogrodowej w Łodzi

Michał Szewczyk Kolizja na moście Grunwaldzkim. Ford zderzył się z tramwajem

Piotr Gocał Gdynia: Samba i teatr na Świętojańskiej

Tomasz Idzikowski za cykl poradników o fotografii

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Dziękuję, byłem osobiscie w redakcji i swoją nagrode odebrałem;-) Przy okazji poznałem Agatę osobiscie. A redakcja jest szalenie przytulna i z doskonałym widokiem;-))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.06.2007 09:33

Gratulacje :-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Melisa to było dobre ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nagrody rzeczywiście się należą. Brawo za wkład pracy i profesjonalizm.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje dla wyróżnionych! Szczególnie dla Marcina (te teksty były super!) i Łukasza - chyba jesteś rzadkim przypadkiem potwierdzającym regułę, że debiuty w wiadomościach24 są kiepskie ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Thnx. Zaprenumerujcie mi Le Soir :D:D:D:D:D:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratulacje!! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.