Facebook Google+ Twitter

Rozdajemy nagrody za weekendowe materiały

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-24 11:07

Oto lista nagrodzonych materiałów.

Masa Krytyczna przejechała przez Śląsk
Ostatnie statki wodowane w Stoczni Gdynia
"Przysmaczek" oszukuje swoich klientów?
Tajemnicza historia obrazu El Greco w Polsce
Małą czarną poproszę


O co chodziło?

5 zestawów nagród, w skład których wchodzą filmy na płytach DVD ("Telenowela", "Krótka histeria czasu") oraz książki ufundowane przez Wydawnictwo WAM ("Psychiatra Boga", "Synowie drzew", "Dom między lipą a bilbordem") rozdzielimy pośród wszystkich autorów Wiadomości24.pl, którzy wyślą do nas od piątku do niedzieli tekst, fotogalerię lub wideo.

Psychiatra Boga / Fot. WAM5 zestawów nagród, w skład których wchodzą filmy na płytach DVD ("Telenowela", "Krótka histeria czasu") oraz książki ufundowane przez Wydawnictwo WAM z Krakowa ("Psychiatra Boga", "Synowie drzew", "Dom między lipą a bilbordem")
rozdzielimy pośród wszystkich autorów Wiadomości24.pl, którzy wyślą do nas od piątku do niedzieli tekst, fotogalerię lub wideo.

Zamiast siedzieć w domu, zrób materiał (o tematyce dowolnej) i wyślij go do nas! Po weekendzie, w poniedziałek, nagrodzimy 5 najlepszych z nich (naszym zdaniem).

W konkursie biorą udział materiały nadesłane od momentu publikacji tego artykułu. Zabawa kończy się w niedzielę o godzinie 23. Wyniki zostaną opublikowane w poniedziałek po godzinie 15.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich osób, posiadających konto w Wiadomościach24.pl. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym autorem, a chcesz wygrać, zarejestruj się i pisz!

Więcej na temat książek Wydawnictwa WAM przeczytacie tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.