Facebook Google+ Twitter

Rozdajemy zaproszenia na 5. targi ślubne w Łodzi

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-01-05 13:11

W najbliższy weekend, 10 i 11 stycznia, w Łodzi w Hali Expo odbęda się 5. targi ślubne - „Ślub w Łodzi”. Dla 10 sympatyków, czytelników lub użytkowników Wiadomości24.pl z Łodzi mamy jednoosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

Aby je wygrać wystarczy do środy 7 stycznia wysłać na adres: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl maila zatytułowanego "targi", a w nim wpisać swoje imię i nazwisko. Pierwsze dziesięć osób, dostanie od nas zaproszenia. Ze zwycięzcami będziemy sie kontaktować indywidualnie.

Zapraszamy też do przeczytania więcej na temat samych targów:

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia piątej łódzkiej edycji Targów Ślubnych promujących oferty ślubne z Łodzi i regionu. W weekend 10-11 stycznia spotkamy się w Hali EXPO z niezliczoną ilością profesjonalistów z branży ślubnej. Na targach prezentowane będą stroje ślubne i wieczorowe, usługi fotograficzne i wideo, usługi stylizacji i wizażu, obrączki i biżuteria, zaproszenia, dekoracje, oferty kwiaciarni, restauracji i firm cateringowych, prezenterów, zespołów muzycznych i dj-ów, koordynatorów ślubnych oraz wiele innych ofert ślubnych. Zapraszamy również na dwudniową Wystawę Pojazdów organizowaną w tym samym terminie w Hali Sportowej.

Więcej niż Targi Ślubne

Palakat promujący imprezę / Fot. materiały organizatoraOprócz produktów i usług ściśle związanych z planowaniem i organizacją ślubu i wesela swoje oferty zaprezentują również deweloperzy, agencje nieruchomości, instytucje finansowe oraz firmy oferujące produkty i usługi niezbędne do przygotowania nowej jakości życia we dwoje. Dowiemy się jakie panują aktualnie trendy w stylizacji i wzornictwie, jaki kredyt będzie dla nas najlepszy oraz jak zaplanować domowe finanse!

Szybko i sprawnie

Dlaczego warto odwiedzić targi? Największą ich wartością jest oszczędność czasu. Zamiast tygodniami mozolnie przeszukiwać rynek w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych ofert, w jednym miejscu i czasie znajdziemy wszystko czego potrzebujemy, by dokonać najrozsądniejszego wyboru. Wystawcy przekażą nam szczegółowe informacje o swoich ofertach oraz odpowiedzą na wszystkie nasze pytania.

Czas premier i zdrowa konkurencja

Targi to również czas premier, czyli pierwszych prezentacji najnowszych kolekcji i ofert. Zgromadzenie w jednym miejscu wielu ofert ślubnych pozytywnie wpływa na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw oraz jakość prezentowanych towarów i usług. Dlatego też możemy mieć pewność, że na targach spotkamy zawodowców, prawdziwych profesjonalistów, którym bez obaw możemy zaufać! Wystawcy, chcąc się wyróżnić, organizują konkursy z nagrodami, przygotowują promocje i udzielają specjalnych, targowych rabatów. Na targach mamy o wiele większą szansę na wybranie najatrakcyjniejszej dla nas oferty lub na uzyskanie rabatów niedostępnych na co dzień w sklepach i punktach usługowych. W konkursach organizowanych przez wystawców mamy również szansę wygrania wartościowych nagród . Słowem, targi to krótki czas wielkich łowów. Naprawdę warto skorzystać z takich możliwości!

Więcej informacji pod adresem:
www.slubwlodzi.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

szkoda, ze nie moge tam być, mieszkam za daleko!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.